Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 5 - впечатления и коментари
#26

OnePlus 5 Midnight Black 8/128GB отново е наличен за поръчка от официалния сайт. Цена - 559 евро.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, искам да питам хората които са си взели ОР 5 какви са ви впечатленията до тук, как е батерията, камерата имате ли онзи проблем с екрана и изобщо като цяло доволни ли сте от телефона? Предстои ми смяна на моя Nexus 5 и клоня най-вече към ОР 5.
Цитирай
#28

OnePlus рекламира OnePlus 5 чрез OnePlus 5 : https://9to5google.com/2017/07/24/oneplu...neplus-5s/

 
Цитирай
#29

(2017-07-24, 22:11:07)Zlobaria написа:  Здравейте, искам да питам хората които са си взели ОР 5 какви са ви впечатленията до тук, как е батерията, камерата имате ли онзи проблем с екрана и изобщо като цяло доволни ли сте от телефона? Предстои ми смяна на моя Nexus 5 и клоня най-вече към ОР 5.
Батерията за мен е перфектна 6 часа екран без проблем като може да стигне до 10-11 - в зависимост какво правиш на телефона, но браузване в Chrome, гледане на клипчета в Youtube и разговори + чат в Месинджър вчера бях на 20-25% и 7+ часа сот. Тоя джели ефект го има, но е толкова трудно да се види, че ако не бях чел за него - никога нямаше и да го забележа. В никакъв случай не дразни или поне при  мен е така. Телефонът няма забивания, крашове и т.н Приятелката ми си купи С8, като аз че чудех доста между двата и не съжалявам за избора си. Единствено откъм камера има какво да се желае, но не може всичко перфектно. Сравнявах и екран, и бързина - почти никаква разлика, ако С8 е фактор. Ако нещо конкретно те интересува - питай. Smile
Цитирай
#30

Благодаря за коментара. Аз също се колебая за S8 първо защото с договора ми излизат почти на една и съща цена, макар да не съм особен фен на Самсунг най-вече заради софтуера им. Честно казано най-големите ми опасения за OP 5 са 1. Въпросният джели ефект и това дали е осезаем с просто око, от гледания на клипчета в youtube останах объркан. 2. липсата на водоустойчивост, макар да осъзнавам че дори и S8 да си взема няма да влизам под душа с него и тази екстра може и никога да не ми потрябва, все пак не е лошо и да я има човек (гледах тестове че и OP е водоустойчив до някаква степен). Та реално това са ми най-големите чудения за телефона. Относно камерата и Nexus-a ми също не се слави с най-хубавата камера особено по днешните стандарти ама честно казано като нямам с какво друго да я сравня си ми изглеждат съвсем нормални снимките (освен когато няма много светлина), но при всички положения сигурно ще се родя дори с тази му камера. А както ми казваш за батерията 6-7 часа, че и отгоре доста SoT ми се вижда супер. Ако и още някой притежател сподели наблюдения от първа ръка ще съм благодарен.
Цитирай
#31

От днес има и стабилизация при 4К видео. Smile
Цитирай
#32

Аз също до момента не съм падал под 4:30 часа СоТ при цял ден на 4Г. Батерията е впечатляваща, а за вече 2 седмици, телефонът не ми е забил нито веднъж. Аз лично съм доволен и от камерата, която според мен не снима никак лошо. Силно го препоръчвам.
Цитирай
#33

OnePlus 5 ще се предлага и в Gold color.
http://www.gsmarena.com/the_new_oneplus_...-26567.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#34

Стабилизация на 4K-видео в OnePlus 5 - начин на работа : http://www.androidpolice.com/2017/08/05/...ncredible/

 
Цитирай
#35

Някой дали го е получил вече?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#36

OnePlus 5 с лимитирана серия в златисто : https://www.theverge.com/circuitbreaker/...-available

 
Цитирай
#37

(2017-08-08, 12:17:09)philip67 написа:  Някой дали го е получил вече?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Ето как да получаваш всеки ъпдейт моментално:
Теглиш си от Гугъл плей това приложение - Opera VPN
Свързваш се с Уифи и от приложението избираш регион Германия. След като се свържеш успешно, отиваш в настройки и проверяваш за ъпдейт. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#38

Ако не стане през Германия, пробвай още Канада и Холандия.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#39

Ето кратък тест от мен
Цитирай
#40

Много добре работи стабилизацията.
Цитирай
#41

Колеги, обмислям купуването на телефона. Имам няколко въпроса. 1. Когато поръчвам от официалния им сайт, какви са двата вида опции за изпращане? Просто не разбирам идеята Priority shipping-a, освен, че е по-бърза. 2. С кой куриер става изпращането? 3. Изгледах доста клипове откакто излезе телефона, и до ден днешен всички известни пичове, които правят ревюта, само го хвалят. Какво се случва с този jelly effect? има ли го още или не ? Благодаря!
Цитирай
#42

1- По-бърза е, това не е малко.
2- DHL
3- Аз този ефент не съм го видял, не че не съм се взирал...
Телефончето е чук. Аз лично съм много доволен. Ако искаш линк за 20 евро отстъпка за аксесоари, драсни на лично.
Успех.


Цитирай
#43

(2017-08-18, 19:56:16)daesoner написа:  Колеги, обмислям купуването на телефона. Имам няколко въпроса. 1. Когато поръчвам от официалния им сайт, какви са двата вида опции за изпращане? Просто не разбирам идеята Priority shipping-a, освен, че е по-бърза. 2. С кой куриер става изпращането? 3. Изгледах доста клипове откакто излезе телефона, и до ден днешен всички известни пичове, които правят ревюта, само го хвалят. Какво се случва с този jelly effect? има ли го още или не ? Благодаря!
Поръчах телефона чрез priority, a case в последствие с обикновена пратка от 7 евро. Priority дойде чрез DHL и имаше по-подробен тракинг, а другото с български пощи. Телефона е супер, лично аз нямам jelly или поне не го виждам, но и да имах предпочитам желе пред stutter и лаг.



Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Цитирай
#44

Момчета, предстой ми поръчка на 5, но от САЩ.
Имам спомен за споменат проблем с 4г в европа за американските бройки (дали не беше за 3/3Т)...
Някои с инфо по въпроса?
Цитирай
#45

Виж тук.

Версията е една, поддържа 34 честоти, но не всички оператори в Щатите.
Цитирай
#46

благодаря ти, поръчан и вече пътува (:
Цитирай
#47

Да изразя положително мнение за Spigen rugged armor. Добре пасва, страничните бутони се усещат добре и не се пързаля. За цената си е супер.
Цитирай
#48

Нов ъпдейт 4.5.10 носи подобрения в камерата и корекция на грешки от предни версии.
http://www.gsmarena.com/oxygenos_4510_is...-26994.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#49

Колеги, как се държи камерата след последния ъпдейт?

 
Цитирай
#50

Още чакаме ъпдейта.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)