Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с epay.bg - странни сметки
#1

Имали ли сте странни сметки при ползването на epay.bg?

Водата е проблемна - първо, че има забавяне от дни докато се появи задължението за вода, а последно платих едно на място в пощата, и 7 дни по-късно все още ми стои в epay като чакащо задължение. Т.е. мога да я платя 2 пъти водата.

А за тока, сега ми се появиха за 2 жилища 0.05 стотинки сметка без много детайли?

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай
Аксесоари
#2

Остави го и на следващата платежна дата ще изчезне. Платежното запитване няма от къде да знае дали си заплатил сметката си в поща или не. Има запитване за плащане-стои си до следващия платежен период.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

И при мен водата се бави много. Като платя през epay и почти до другото отчитане стои като чакащо. Просто системата на ВиК е бавна... Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#4

От 10 години плащах през ипей. Но откакто опитах аналогичната услуга на fibank вече забравих за ипей.
Не че са лоши, но нали търсим все подобрения..

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#5

Не само с водата, но и с другите комунални плащания. Даже когато е платено по друг начин продължава да стои като неплатено дълго време, което напоследък наблюдавам и при Fibank.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#6

Направете "Проверка за текущи задължения" към този търговец и би трябвало да се появи актуалното състояние.
Цитирай
#7

(2017-07-04, 07:43:25)tsvetan24 написа:  Направете "Проверка за текущи задължения" към този търговец и би трябвало да се появи актуалното състояние.

Вярно така се рефрешва.

А тези фактури за 5 стотинки към EVN да не би да са за някакви балансирания? Никакви детайли няма за тях.

Samsung Galaxy S24 Ultra S928B/DS 512GB Titanium Violet
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE SM-R965F Silver
Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) Wi-Fi SM-T590
Samsung Galaxy A52 SM-A525F/DS
Samsung Galaxy A5(2016) SM-A510F
Sony Xperia S LT26i
Samsung Galaxy S II GT-I9100
Цитирай
#8

Какъв метод на плащане е избран? От микросметка; от дебитна карта; или кредитна карта? С карти има такси, които са процент от сумата. Може да са лихви за просрочие, но щеше да има детайли.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#9

Аз нямам грижи, с изключение на ВиК, но според мен проблемът ще е при тях. Тия дни ще ги проверя, защото от бая време нямам фактура и накрая ще ме изпляскат здраво.
Цитирай
#10

Вили, вземи си банкиране от банката ти. Там плащането на сметките е безплатно. Аз държа на епей само тези сметки които не мога да платя през банката ми.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2017-07-04, 12:11:15)Droidan написа:  Вярно така се рефрешва.

А тези фактури за 5 стотинки към EVN да не би да са за някакви балансирания? Никакви детайли няма за тях.

При мен срок на плащане на EVN е 10-ти число на всеки месец. Аз плащам на 12-ти, защото тогава взимам аванс. За тези 2 дни закъснение винаги ми начисляват лихва и ми излизат разни стотинки за доплащане. Провери ти кога плащаш и дали случая не е аналогичен.

[Изображение: 17a38b54b856f4844530299d3e283310.jpg]
Цитирай
#12

Колеги един страничен въпрос от мен.Може ли от кредитна карта да се прехвърлят средства към Iban сметка и как става?

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Ако кредитната карта си я регистрирал в ePay би трябвало да можеш да направиш нареждане към IBAN от меню "ПРЕВОДИ" -> "Към физически лица и фирми"

.png Capture.PNG Размер: 36.67 KB  Сваляния: 23
Цитирай
#14

Не е регистрирана ..а от офис на изипей дали ще стане

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

(2017-09-15, 09:02:11)Imp1 написа:  Не е регистрирана ..а от офис на изипей дали ще стане

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk

Нямам идея, но може би не.
Но ако ще го ползваш...регистрирай я, за ден-два ще стане регистрацията.
Цитирай
#16

    Регистрирах я, в epay от мобилното приложение ми търси потвърждение,с банково извлечение.Но пише че може и без него, дали ще е проблем ?

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#17

(2017-09-15, 10:38:45)Imp1 написа:  Регистрирах я, в epay от мобилното приложение ми търси потвърждение,с банково извлечение.Но пише че може и без него, дали ще е проблем ?

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk

След като регистрираш картата трябва да я потвърдиш. Има няколко варианта.

Единия е, когато ти излязат от сметката лев-два ( не помня точно сумата) да видиш в извлечението текста, който съдържа код. Този код го въвеждащ при потвърждаването на картата.

Друг вариант е да отидеш на банкомат с картата и да я потвърдиш с банкомат. Точните менюта трябва да можеш да ги видиш в еPay, като регистрираш картата и трябва да ти е дало тези опции, които описвам. Та..там пише в кои менюта на банкомата влизаш, за да потвърдиш картата.

Вариант 2 е по бърз, можеш още днес да потвърдиш картата. Вариант 1 е по-бавен, защото извлечението ти ще се появи в банкирането най-рано утре.

П.С. Без да потвърдиш картата не можеш да правиш каквито и да е плащания.

П.С. 2. Ето инструкцията за банкомат: https://www.epay.bg/?p=front_ad_6_free_in

П.С. 3. Сега видях пак. За да стане номера с банкомат, направи нова регистрация като избереш " Карти и микросметки" -> "Регистрация на карта" -> "На банкомат"
Цитирай
#18

Благодаря много за полезната информация Smile Нова регистрация на банкомата или в мобилното приложение?

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Нова регистрация на банкомат избери, но направи това през web версията най-добре. Не знам как седят нещата през мобилното приложение.
Цитирай
#20

За съжаление картата от bnp pariba не ми върши работа .Оказа се че е орязана откъм функции ,освен за пазаруване за нищо не става.

Изпратено от моят E5553 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)