Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на основна платка за Samsung Galaxy S7 Edge в София - къде?
#1

Здравейте, основната ми платка е за смяна и търся в кой сервиз да го оставя в София и да я имат платката налична без да се чака евентуална поръчка на такава. Благодаря предварително!

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
Аксесоари
#2

В оторизиран сервиз ще е най-добре.

 
Цитирай
#3

(2017-07-14, 19:01:48)NoMaD написа:  В оторизиран сервиз ще е най-добре.

Обадих се в оторизиран сервиз на Samsung и ми искат 600лв. за смяна на основна платка... В Ebay или Amazon се намират за около 150$, но вече монтажа ще е най-големият проблем.

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#4

..и каква ти е гаранцията , че ще си купиш здрава платка от ибей/амаз.

                                                                    
Цитирай
#5

(2017-07-14, 20:38:09)georgi4a написа:  ..и каква ти е гаранцията , че ще си купиш здрава платка от ибей/амаз.

Няма гаранция за съжеление. Преди няколко месеца един сервиз предлагаше тази услуга за около 300 лв., но към днешна дата вече не предлагат тази услуга. За 300 - 350 лв. ми се струва по нормална цена, която бих дал. Но за 600лв си е пари за почти нов телефон...

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#6

ами то като смениш платката така или иначе си е почти нов телефон, така че 600 лева са си сравнително добра цена
Цитирай
#7

Пусни го за части и доплати за нов телефон.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#8

@degman ти е дал много добър съвет. Другият ти вариант е да вземеш някой със строщен дисплей (или само платка ако продава) и да му прехвърлиш платката в твоя корпус.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#9

(2017-07-19, 16:38:21)Kn0cK3r написа:  @degman ти е дал много добър съвет.  Другият ти вариант е да вземеш някой със строщен дисплей (или само платка ако продава) и да му прехвърлиш платката в твоя корпус.

Да, аз точно така направих. Взех си нов телефон, този ще го дам на части и ще си избия донякъде парите и ще ми излезе по-евтино, отколкото ако бях го оставил в оторозиран сервиз. Smile

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)