Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със сервиз
#1

Здравейте. Преди месец ми се прецака микрофона на телефона. Понеже е купен от интернет а си загубих гаранцията реших да го оставя в сервиз в града. Става дума за Русе. Занесох телефона обясних за проблема и ми казаха че до 2-3дена щял да е готов. Мина седмица, две аз ходих питах и ми казаха че не е готов. Преди 2 дена звъннах по телефона да питам какво става и ми казаха ела в понеделник. Отивам вчера и ми казаха че не могат да го оправят. Най-големият проблем беше като взех телефона и го огледах... Имаше следи от отварянето.. Решетката на говорителчето е огъната. Пластмасата е смачкана буквално.. Оставих перфектен телефон а как го получих. Та въпросът ми е може ли да се направи нещо по въпроса с човекът нарекъл се ''майстор"?

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаш ли приемо предавателен протокол при оставянето на телефона при "майстора"в който да е описано състоянието на телефона?

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай
#3

@atheros, не е трябвало да разписваш приемно-предавателния протокол и да си взимаш устройството след "ремонта".

 
Цитирай
#4

Нищо не са ми давали да разписвам. Просто ми дадоха телефона и казаха че не можели да го оправят.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#5

Още в началото си допуснал грешка, като просто си оставил телефона. Трябваше да искаш документ, че си го дал и в какво състояние.
В твоя случай нищо не можеш да направиш и да докажеш.
Цитирай
#6

Кой е сервиза? Да знаем да не ходим там.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#7

Сервиза е "Милков", този който е на Борисова, обединен с каса на Networx. Няколко човека ми го препоръчаха и накрая греда.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#8

Аз съм носил 2 телефона в този сервиз и съм доволен! И двата пъти когато оставих телефона ми дадоха приемо предавателен протокол. А ти защо си приел телефона при положение, че е имало следи от отваряне?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#9

самият факт, че не са му предложили приемно-предавателен протокол говори за некоректно отношение към клиентите и за това, че като видят клиент, който не е запознат със стъпките, се опитват да го метнат, като цяло повечето малки сервизчета са така... за съжаление и ако нямаш познат вътре - ще те метнат, дори да не си личи на пръв поглед
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)