Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между S7 edge и P10
#1

Здравейте,  колебая се между двата телефона от заглавието.Избраният ще се ползва от съпругата ми,която в момента
 има Самсунг А3 2015.Стремежа е основно хубава камера-снима много,но с моя А5 2016?,размер не по-голям от5.5" и да е актуален/не модерен/.Игри не се играят,ползват се Фейсбук,няколко пощи за работа,Вайбър програми за снимки и други "стандартни" приложения.
По-скоро клоня към С7 едж,но може би защото ползваме от години техни телефони,но и П10 ми изглежда много добър.
Ще съм благодарен за Вашите мнения на темата,за да ми помогнете в избора.
Бъдете здрави.
Аксесоари
#2

Samsung Galaxy S7 Edge и според мене е по-добър, но вече е и малко стар, но това не е проблем, смисъл такъв, че Huawei P10 е по-нов и ако искате да вземете нещо по-актуално.
Вижте и iPhone 7 нещо различно, ако иска да пробва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#3

От към поддръжка е по-добре. Ама самсунга е с по-добра батерия. Но е на година.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#4

Samsung-ът в този случай е по-добрият избор.
#5

Благодаря на отзовалите се до тук.Не съм споменал,че батерията не е от голямо значение,през деня телефона е в кола и може да се зарежда ако е нужно.
#6

Тука сякаш Самсунга отнася точките...аз бих взел него.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#7

Еджа не е за всеки с този изчекнат екран. Ако жената не е ползвала такъв досега, първо трябва да го усети наживо в магазина.

Pixel XL / Android 9 Pie
#8

Вярно е,но предполагам се свиква,а и със кейс не се усеща толкова кривия дисплей.Все пак,достатъчно мощен е и камерата не е никак лоша.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#9

Да, но пак се случва. Със s8 вече е по-добре с дисплея.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#10

Благодаря,споделяйте още.
#11

Да споделяме кое?
Китаец срещу най-добрата Андроид марка на пазара.
П10 какво в кое е по-добро освен, че е със скапано име и 0 пазар.
Нито е водоустоичив, нито е 2к екран, нито е 5,5инчов екран в компактни размери.
1000лв на което искат?
В олх има добри предложения с7 едж, дземай и си свиркайSmile
Пак за 1000лв може дори и с8 да намеришSmile
#12

За 1119 лева имаше един нов с гаранция. S7 edge не е ли под 1000 лева. Разгледай ако искаш и p10 plus вместо малкия.
#13

Не съм фен на Samsung, но при въпросната дилема аз гласувам за S7 edge.
#14

Ако намери изгоден p10 plus 6 рам и 128 гб особено по-добре него, ако разбира се не надвиши много бюджета. По-актуален, с поне един ъпдейт повече от еджа и батерията е по-голяма.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#15

P10 e може би най-хубавият телефон правен досега.
Изработката му е супер, екран, стъкло, осветеност, камера - не вярвам и iPhone8 да постигне такава камера.

Според мен P10 определено си струва.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
#16

Чак пък най-хубавия и с най-добра камера. Big Grin Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, iPhone7, iPhone 7 Plus, SONY Xperia XZ Premium, HTC U11 според мене са много по-добри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#17

(2017-08-02, 14:04:17)hazART написа:  Чак пък най-хубавия и с най-добра камера. Big Grin Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, iPhone7, iPhone 7 Plus, SONY Xperia XZ Premium, HTC U11 според мене са много по-добри.

И изкочи един г4 и им спря тока на всичките (шегичка)
#18

Хахахаха, разби с Г4-ката .
Иначе и аз гласувам за S7 edge!

Tapatalk
#19

P10 !
#20

Eddg-а го отписахме.
Темата вече е S7 или P10?
#21

Аз лично бих предпочел S7, но решението си е твое.
#22

S7 е по-добрия вариант според мен.
#23

Още един глас за P10
#24

(2017-07-24, 18:04:27)Marto.g написа:  За 1119 лева имаше един нов с гаранция. S7 edge не е ли под 1000 лева. Разгледай ако искаш и p10 plus вместо малкия.
Лол за 1100 със сигурност  ще  намериш нов с8 от олх с 2 години гаранция към някой от операторите в бг.
#25

Аз за s8 говорих.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)