Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SM-G313HU въпрос за рутване и софтуерен ъпдейт
#1

Здравейте,
може ли да ми помогнете с рутването на един SM-G313HU (Galaxy Trend 2 Dual SIM ).
Значи мога лесно да го рутна с китайския KingRoot директно от телефона, но аз не искам този рут, защото ми слага някви глупости, някви настройки, абе ужас е.
Аз искам простия SuperSU.
Значи флашнах рековърито с Один, сложих му TWRP 2.8.7 но като инсталирам от там зип файла то ми дава нещо че неуспешно маунтва нещо си и илиза намръщето лице : (
Иначе в настройките на TWRP съм отчекнал опцията System Read Only и реално би трябвало без проблеми да пише в нея.
Пробвах с CWM 6.0.5 и пак същото.
Ще видя да пробвам и с някво Philz Touch CWM ама ме съмнява да стане. Поне за тоя модел има няколко рековърита, хахаха.
Аз пробвам да флашвам най-новата версия на SuperSU която е 2.82.
Гледах в нета без проблеми с CWM флашват, ама те флашват някви стари версии на SuperSU, дали е възможно най-новата да не е съвместима с телефона и реално проблема да е от зип файла а не от рековърито?
Може ли да ми дадете някоя версия която да стане.

Също така имам и друг проблем, като чеквам за софтуерни ъпдейти то телефона казва че системата е променена по непозволен начин и да използвам Samsung Kies. Обаче това го казваше още преди да инсталирам къстъм рековърито, в смисъл телефона си бе напълно фабрично както си е, не знам защо дава тая грешка.
Още по-странното е че като сваля Kies и вържа телефона, то програмата казва че този модел не се поддържа от нея и да използвам някаква Smart май беше, та с нея се вързвам, ама тя само ми показва снимки и други, реално там няма опция за софтуерен ъпдейт, ахахаха, та как сега да разбера има ли нова версия на софта и как да го изтегля, може ли да ми кажете коя е последната официална версия за да я сравня с тази на телефона.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)