Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wifi не може да бъде включен /Redmi 4x
#1

Здравейте колеги, от днес съм не напълно горд собственик на редми 4х, всичко беше ок, докато го преглеждах в магазина АртМобил в гр. Бургас, но очевидно съм изтървал малката подробност, а именно, че wifi-ят не работи. Установих го чак след като се прибрах за нещастие. Няма и дори секунда след като натисна бутона и веднага се включва и изключва. Съжалявам ако някъде вече съществува подобна тема или коментар обясняващи случилото се, но ще съм адски благодарен за обяснение и помощ Smile
Ето и снимка на about phone:
[Изображение: 20526536_1408527502560588_1377012091_n.p...e=598305F5]
Вече опитах с рестарт и фактори ресет, няма промяна .
Цитирай
Аксесоари
#2

Aми ако имаш някаква гаранция към тях - отивай директно. Няма какво да го мъчиш повече.

По принцип има ъпдейт до 8.2.10.0, но ще трябва да го изтеглиш с мобилен нет или да си го прехвърлиш от компа с кабела.
Може той да оправи нещата.
теглиш това: http://bigota.d.miui.com/V8.2.10.0.MAMMI...c9_6.0.zip
копираш го на телефона и в ъпдейтъра натискаш горе в дясно трите точки.
Има опция да се избере Update package from sdcard или нещо от този род.
И след рестарт трябва да си с новата версия
Ако не е тръгнал WIFI - пак ресет.
Но ако си в гаранция най-добре не пипай. Те да се занимават.
Провери също дали работи блутуута.
Дали има IMEI Адреси.
Тези всичките неща се намират в менюто, на което е даден скрийншот.
Може при флашването да са погубили някоя настройка, ако те са слагали софтуера
Цитирай
#3

НЕ СЛАГАЙ 8.2.10!!!
Аз се прецаках и съжалявах после. Моя дойде с официален 8.2.9.0 (което май е първата официална версия, с която започват да го разпращат в Европа) и направих грешката да ъпдейтна, сано ядове после. Върнах му стария официален ROM и всичко се нареди.
Теглиш от тука official stable 8.2.9.0 http://en.miui.com/download-323.html (Stable ROM / Older Versions/ Version: V8.2.9.0.MAMMIEA) с компютър, качваш на телефона, правиш ръчен ъпдейт през менюто, където пише Choose update package или нещо такова и си готов. При мен работи без проблем с този ROM

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)