Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за покупка на S8
#1

Здравейте колеги,

Мисля да сменя настоящия Z3 със S8, тъй като преподписвам договор и ми предлагат телефона на прилична цена. Бихте ли споделили впечатления относно камера, дисплей и най-вече звук. Заслужава ли си покупката или да си карам със старото сони? Срещат ли се често проблеми с телефона и какви са вашите впечатления от него като цяло?

Samsung S8 Black
Аксесоари
#2

Камерата и дисплеят са обективно най-добрите на пазара в момента.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
#3

(2017-08-07, 09:34:48)draid написа:  Здравейте колеги,

Мисля да сменя настоящия Z3 със S8, тъй като преподписвам договор и ми предлагат телефона на прилична цена. Бихте ли споделили впечатления относно камера, дисплей и най-вече звук. Заслужава ли си покупката или да си карам със старото сони? Срещат ли се често проблеми с телефона и какви са вашите впечатления от него като цяло?

Аз съм доволните, но ако се разходиш из раздела - ще попаднеш на всякакви мнения. Всеки ползва телефона си по различен начин и съответно имаме различни очаквания и изисквания.
Като камера и дисплей ми харесва много. Можеш да разгледаш снимки, правени с телефона - в съответната тема. Проблеми до сега не съм имала. А относно звука - предлага се в комплект с AKG слушалки.

Над силата е само умението да я владеем!
#4

Като собственик и на двата телефона ти препоръчвам да си вземеш S8. Разликата между устройствата е огромна. Особено в звука. И на слушалката и на високоговорителят S8 е с няколко класи над Z3.
Ще останеш приятно изненадан. Много приятно...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#5

При разговори как се държи? Чува ли се ясно? И батерията в сравнение с Z3 по-зле ли е.

Samsung S8 Black
#6

Аз чувам много добре и ясно при разговори. В оплакванията от телефона, до сега не съм срещала такова.

Над силата е само умението да я владеем!
#7

Ако се двоумиш между два модела има раздел за целта, ако те интерсува дисплея и камерата на този също има изписано тук в този раздел не е нужно пак да се пише просто почети! Lock

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)