Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло
#1

Здравейте, на телефона му се счупи само стъклото дисплея си работи нормално. От Самсунг казват ,че оригинално не може да се смени само стъклото а целия дисплей който е 560 лв. Искам да ви питам някой сблъсквал ли се е с тоя проблем и знаете ли читав сервиз който да сложи поносимо качествено стъкло?

Samsung Omnia 7 windowsPhone 7.5
Samsung Galaxy SII CM10
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз не знам такъв сервиз , и дали си заслужава
Ако ти е още в гаранция. Така ще ти отпадне
А за водоустпичивоста, няма да остане

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

За китайско стъкло, което струва 10тина долара ще ти вземат 300+ лева и определено телефона няма да е същият, колкото и да ти казват, че ще стане неразличимо от оригиналното. Няма да имаш горила, няма да изглежда същото, просто ще си сложиш един боклук върху дисплея, за който ще похарчиш страшна надценка. И няма да е сложен както трябва. И както ти е казал колегата - няма да ти е водоустойчив телефона... Ако не ти се дават пари и стъклото ти не е толкова зле, ползвай така.. Или го продай, има хора, готови да го ползват по този начин.. Другия вариант е официален сервиз и сумата, която си посочил.. Това е моето лично мнение.
Цитирай
#4

Уф, намерих ужким някъв в София, дето обеща за 150 кинта да му смени само стъклото. Не го знам къв е, през приятел на приятел. Ше му го оставя другата седмица и около 28-ми ще го взема. Ако искаш изчакай да видя кво ше направи щото много ме съмнява, че ще строши дисплея или ше си остави ръцете. Като го взема ще пиша кво е станало и ще ти дам телефон. Става дума за седмица. За еджа няма начин само стъкло.

p.s. Гаранцията ти отпада в момента в който счупиш стъклото.

Beware of Котка!
Цитирай
#5

(2017-08-07, 12:29:01)vickpayne написа:  p.s. Гаранцията ти отпада в момента в който счупиш стъклото.

Това НЕ е вярно
Ако го смени в оторизиран сервиз на самсунг си остава и устойчив на вода и с оставащата гаранция. Вече съм сменял и задно стъкло и Дисплей

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

Значи за това самсунг сменят цял дисплей, за да остане водоустойчив.Аз не споменах но е едж и е пинк голд. Явно ми остава само варианта оригинален от самсунг. Понеже държа да е основно прахо и водоустойчив Благодаря ви за съветите радвам се ,че не избързах с китайско.

Samsung Omnia 7 windowsPhone 7.5
Samsung Galaxy SII CM10
Цитирай
#7

Аз лично моят го продадох с пукнато стъкло и с много малко доплащане над разликата за нов дисплей си взех S8 , защото тогава цената беше 640 и за мен не си заслужава да се дават толко пари , при все че взех следващият модел Wink
Само като идея , аз предпочитам нов тел с малко доплащане, от колкото ремонтиран Smile

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#8

Да, ако е подменен дисплея в официален сервиз гаранцията си остава. Инак при едж стъклото е залвпено за дисплея. При седмицата не е.

Beware of Котка!
Цитирай
#9

Колега и при седмицата е. И като ги подкараш от седмицата надолу до първия, всичките са залепени стъклото за дисплея. Просто при плосък телефон се отлепя много по лесно. Следователно и залепя. Но пак стъклото няма нищо общо като качество с оригиналното. Както и да, е отместих от темата
Цитирай
#10

При плоския не е.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#11

Напротив. При всички Super AMOLED-и (т.е. от първия Galaxy S досега) е.

[Изображение: Cnry14H.jpg]

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#12

И аз имам същия проблем. Вчера изпуснах телефона и се спука стъклото. Някой правил ли е само стъло във форума и ще сподели ли къде и как се държи телефона. говоря само за стъкло а не за целия тъч и дисплей. Благодаря ви за отделеното време!

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#13

Само си трябва читав майстор дето има опит, за да не счупи дисплея.

https://www.youtube.com/watch?v=pAdF_hNh358

Beware of Котка!
Цитирай
#14

Мисля че намерих си дин, поне дава гаранция месец за дисплея. Ако има дегекти да го поправи. Ако някой от вас е сменял така стъкло моля да каже къде и дали е доволен.

samsung galaxy s7 edge 
Цитирай
#15

Е някой сменил ли си е стъклото само ? И аз пукнах и се чудя какво да правя. Big Grin
Цитирай
#16

Един стъклен протектор няма ли да замаскира нещата? (Ако не ви пречи да е пукнат)
Цитирай
#17

С този извит дисплей,май тези протектори ,не са съвсем сполучливи.
Цитирай
#18

Използвам темата, за да споделя за проблем със стъклото.  Получава се една напречна линия, която не може да се махне без кърпа. След почистване отново се появява. Вижда се на загасен екран.Стъклото е перфектно - няма никакви надрасквания и т.н. Явно е някакъв дефект. От какво може да е? Гаранция признава ли се?

[Изображение: attachment.php?aid=18049]

[Изображение: attachment.php?aid=18050]

   

   
Цитирай
#19

Имах същия проблем, само че на SG S8. Появи се на третия или четвъртия ден от закупуването. От оператора, от който купих телефона не можаха да дадат отговор какъв е проблема, и ми замениха апарата. Новия работи без проблем. Може би някои от дисплеите са си дефектни. Търсих и в Интернет нещо по въпроса, но без успех.

Samsung S23+, Samsung S22+, Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#20

Изглежда е нещо като фабричен дефект. Щяха да го приемат в сервиза на Самсунг, но ще пробвам замяна с нов от оператора. Останах изумен колко много проблемни Galaxy A3 и А5, 2016 и 2017 версии, се оставяха за сервиза.
Цитирай
#21

А ако леко е пукнато стъклото отстрани дали телефона е водоустойчив?
Има ли как да му проверя херметичността без да го удавя ?
Колко струва оригинален в официален сервиз? Edge е телефона
Цитирай
#22

Буквално в първото мнение на темата пише колко струва.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#23

Някой вече да е сменял стъкло ??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#24

Здравейте. Някой знае ли каква е цената за дисплея в официален сервиз. Дали е паднала?Все пак вече има S9.За съжаление и моя пострада.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#25

Аз скоро сменях, 290лв ми излезе с труда.

Nokia 6680 -> HTC desire Z -> Galaxy Ace -> Galaxy S3 -> Iphone 6 -> Galaxy S7 -> Pocophone f1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)