Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Адаптер за слушалките
#1

Здравейте, купих адаптер за слушалките от usb-c към 3,5 мм. Музиката добре проблем няма, но на старите слушалки на старото HTC както и на други слушалки микрофона не работи. Пробвах и със слушалки без микрофон при което би трябвало да ме чуват от микрофона на телефона но и със тях не ме чуват, даже излиза индикация горе че слушалките са с микрофон а те не са. Някой има ли такъв адаптер и провал ли го е за разговори? Не знам от него ли е или проблема е другаде? Помагайте.
Цитирай
Аксесоари
#2

Един момент. В комплекта на телефона има такъв адаптер, защо се е наложило да купуваш ?
Цитирай
#3

(2017-08-12, 22:27:00)chaneto80 написа:  Не знам от него ли е или проблема е другаде?

Точно от него е проблемът. Купи си оригинален и няма да имаш проблеми.

И, наистина, какво е станало с този от комплекта?
Цитирай
#4

Ами в моя комплект нямаше, беше си запечатано всичко не е било отваряно личи си но нямаше. Явно пропуск или и аз не знам. Та от къде да купя оригинално? А вашите в комплекта си работят нормално с микрофона ли?
Цитирай
#5

Откъде е закупен ? Във всеки комплект би трябвало да го има Smile Мисля че у нас няма да намериш оригинален, а дали работи, както ти искаш нямам представа, тъй като въобще не съм го ползвал Smile
Цитирай
#6

Купен е от германия от голяма верига Mediamarkt. Не е от сайт. Интересно ми е да разбера дали при оригиналния адаптер работи микрофона, ако някой го е пробвал нека сподели моля.
Цитирай
#7

Пробвах със стари слушали от НТС и микрофонът работи. След включването ми поиска актуализация от около 32 МБ. Това е Smile Според мен проблемът е както вече посочиха липсата на оригинален адаптер Smile
Цитирай
#8

Мерси много, сега вече остава да намеря оригинален такъв.
Цитирай
#9

Все си мислех, че е задължително да има адаптер ? Така го рекламираха от НТС и затова ми е странна липсата му при теб ?
Цитирай
#10

Аз също се учудих, защото гледах ревюта и навсякъде си имаше адаптер. Явно аз съм каръка. Днес питах един приятел и той от германия си е купил от друга голяма верига Сатурн, но HTC U ULTRA в неговия също няма адаптер. Днес гледах в сайта на ХТЦ но адапторите са с изчерпано количество, на друг свестен не можах да попадна и не ми се рискува, ще изчакам да видим дали няма да пуснат в техния сайт, Ако някой знае от другаде такъв нека сподели. Да те попитам каква е тази актуализация която ти е поискало след вклщчването на адаптера, да не би това да е проб;ема при мен, за да я направя ръчно.
Цитирай
#11

Пишеше, че е актуализация във връзка с адаптера и USB жака.
Цитирай
#12

Ако си по наясно с нещата, може ли да ми кажеш дали мога да го намеря в настройки и да го направя ръчно това?
Цитирай
#13

Виж при актуализации ? Актуализацията се яви в момента, в който поставих адаптера и затова не вярвам да ти се яви по друг начин.
Цитирай
#14

Има в нета адаптер с два изхода за слушалки и за зареждане едновременно. Дали ще вършат работа?
Цитирай
#15

Не зная ?
Цитирай
#16

От 2 дни не ми работи адаптера за слушалките!Има ли някой със същия проблем?
Цитирай
#17

Само микрофона или и звук нямаш?
Цитирай
#18

Нямам звук!
Цитирай
#19

За оригиналния адаптер ли говориш? Звук имам със всякакаъв но микрофона не ми работи. Изтегли комплект инструмемти за аудио жак.
Цитирай
#20

Да...нямам звук с оригиналния адаптер!Изтеглил съм комплект инструменти за аудио жак,но пак няма!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)