Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приемане на разговор по Viber, Whatsapp при заключен екран
#1

Здравейте,
Имам следния странен проблем. Ако получа входящо повикване по Viber, Whatsapp ми се появява нотификация на дисплея, но не прозореца за приемане/отвърляне на повикването. За да го направя се налага 1-во да отключа телефона което малко неудобно. Искам да попитам останалите собственици дали и при тях е така или при мен се е бъгнало. Телефона е Samsung Galaxy S8 (G950F), firmware G950FXXU1AQG5.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
Аксесоари
#2

Странно, само с viber съм отговарял на заключен екран и става. Само нотификация за съобщение от него ми е малка горе. Използвам пръстовия отпечатък. Да няма някоя настройка, разгледа ли настройките на приложението?
Цитирай
#3

(2017-08-14, 20:35:25)bnn написа:  Здравейте,
Имам следния странен проблем. Ако получа входящо повикване по Viber, Whatsapp ми се появява нотификация на дисплея, но не прозореца за приемане/отвърляне на повикването. За да го направя се налага 1-во да отключа телефона което малко неудобно. Искам да попитам останалите собственици дали и при тях е така или при мен се е бъгнало. Телефона е Samsung Galaxy (G950F), firmware G950FXXU1AQG5.
За съжсление е така, малко глупаво, но според мен след някой друг ъпдейт ще го оправят.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#4

При мен се вижда, като повикване по телефона и го приемам директно без да се налага отключване. Единствената разлика е, че не става през капака на кейса - трябва да го отворя, което не отключва телефона, само ми дава достъп до дисплея, за да плъзна слушалката и да приема повикването. Аз съм с Clear View кейс и ако обаждането е телефония през мрежата на оператора - мога да го приема без да отварям капака. Плъзвам по него.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#5

При мен е все едно получавам нормално повикване има да вдигна и да затворя не е нужно да отключвам първо

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#6

Изключи "крайна светкавица" и вайбъра ще се оправи.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
[-] 1 потребител изказва благодарност на gente за това мнение:
  • badata
Цитирай
#7

Безумно, както и превода на български, но наистина реши проблема. Благодаря! :-)

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)