Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Работещи приложения
#1

Здравейте, наскоро си закупих телефона втора ръка и беше с най-новата версия EMUI 4.3, досега съм нямал Хуауей телефон и искам да знам в тази версия къде се намират работещите приложения, търсих ги сумати време из настройките, но не ги намерих, даже и ревю на телефона гледах и ги имаше, но на старото EMUI 3.0.. И още нещо, знаете ли дали е възможно, когато премахвам фоново приложение анимацията да е, като на стандартния андроид?
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да имаш икона" Мениджър на телефона", като влезеш в приложението, горе в дясно има " Настройки" натискаш и ти излизат 3 опции, избиращ си "Защитени приложения".
Това е!  Smile
Цитирай
#3

Не е това което търся, като вляза трябва да ми излизат работещите приложения и съответно колко рам памет използват в момента, тук не намерих нищо подобно, това е първият телефон, който виждам да няма.. Big Grin
Цитирай
#4

(2017-08-20, 01:03:09)BackL написа:  Не е това което търся, като вляза трябва да ми излизат работещите приложения и съответно колко рам памет използват в момента, тук не намерих нищо подобно, това е първият телефон, който виждам да няма.. Big Grin

Трябва да влезеш в Настройките, Всичко за телефона и да натиснеш 7 пъти Номер на версията. След това се връщаш назад, избираш Опции на програмиста, Течащи услуги и воала.
Цитирай
#5

(2017-08-20, 10:20:16)erayrafet написа:  Трябва да влезеш в Настройките, Всичко за телефона и да натиснеш 7 пъти Номер на версията. След това се връщаш назад, избираш Опции на програмиста, Течащи услуги и воала.

Мерси, не знаех, че са ги скрили в настройките за разработчици.. Big Grin Нормално ли е иначе да са заети 800+ рам от системата?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Да, до около 1GB е нормално.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)