Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

360 снимки
#1
Photo 

Някой да знае добра програма за качествени 360 фотоси.. Не просто панорамни. Или поне гугълското приложение за камерата коя версия да сваля защото бъгва последната и сприра да работи.   
 
П. С. 
А стария ми телефон (samsung s5) имаше към камерата да се свали и ги правеше г/д добре но ползвах на него гугъл камерата тя ги обработваше по-добре.
Цитирай
Аксесоари
#2

Самсунг-ското е доста добро. В повечето случаи резултата е много добър. От режимите на камерата се сваля - Surround shot се казва.
Цитирай
#3

В  Samsung Galaxy S7 edge  ми  я  имаше  тази  опция,  а  в  Samsung Galaxy S8  ми  я  няма.  Не  мога  да  го  разбера
Цитирай
#4

(2017-08-19, 17:21:23)ikostov написа:  В  Samsung Galaxy S7 edge  ми  я  имаше  тази  опция,  а  в  Samsung Galaxy S8  ми  я  няма.  Не  мога  да  го  разбера
"Виртуална снимка"?
Цитирай
#5

(2017-08-19, 17:21:23)ikostov написа:  В  Samsung Galaxy S7 edge  ми  я  имаше  тази  опция,  а  в  Samsung Galaxy S8  ми  я  няма.  Не  мога  да  го  разбера

Казва се съраунд шот и ако я нямаш си я изтегли от галакси апс.

Вече е писано в темата "снимки.....'

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#6

На мен ми го нямаше за теглене в апс само този мод за 360.. Та го теглих от друго място и е бъгаво.. Завършвам снимката и 1път на 3 4 опита запазва.. Последния път се качих на едно място специялно за такава снимка да направя и не я запази а беше доста високичко и опасно и не смеях да повторя
Цитирай
#7

Направи скрийшот на режимите да видим какво имаш (като на снимката по-долу) и чукни горе в плюса да видиш какво ти предлага Smile

[Изображение: 18356394.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

(2017-08-23, 17:50:00)predator661 написа:  На мен ми го нямаше за теглене в апс само този мод за 360.. Та го теглих от друго място и е бъгаво.. Завършвам снимката и 1път на 3 4 опита запазва.. Последния път се качих на едно място специялно за такава снимка да направя и не я запази а беше доста високичко и опасно и не смеях да повторя

Отиваш в апс, горе в дясно трите точки, моите приложения, всички...аз там го намерих и го изтеглих, но още не съм го пробвал.
Цитирай
#9

ето че го няма.. аз го бях теглил от друго място и ми бъгваше


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#10

(2017-09-02, 09:26:01)predator661 написа:  ето че го няма.. аз го бях теглил от друго място и ми бъгваше

В galaxy apps горе в търсене напиши "съраунд шот" и виж дали няма да излезе.

Surround shot

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#11

На  мене  не  ми  излиза /не го намира/
Цитирай
#12

излиза но не от камерата а от апп стор.. но е бъгаво
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)