Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Гугъл плей
#1

Имам странен проблем с гугъл плей маркет. Когато се опитам да вляза ме изхвърля, ако успея да отворя някое приложение оставам, след връщане на заводски настройки проблема стои. Разбрах, че проблема е от мейла ми, тъй като ако се логна с друг акаунт нямам проблем, но в момента в който сменя акаунта с проблемния започва да ме изхвърля. Мисля, че ми е наложена някаква забрана, но не съм сигурен, защото успея ли да вляза, инсталирам програми без проблем, актуализирам също, а според мен ако имам някакъв бан не би трябвало да мога. Писах на съпорта, внимание и отговор никакви. Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изчисти кеша и данните на Google Services и Google Play Store.
Цитирай
#3

(2017-08-26, 17:17:06)Stan.t. написа:  Имам странен проблем с гугъл плей маркет...
Цяла тема по въпроса : https://forum.androidbg.com/showthread.p...oogle+play

 
Цитирай
#4

(2017-08-28, 22:09:00)sapiora написа:  Изчисти кеша и данните на Google Services и Google Play Store.
Смятам че връщането на заводски настройки е даже по-добро, въпреки това преди да го направя и преди да пусна темата почистих и кеша, не помогна (не искам да прозвучи грубо, но това е излишен съвет)

(2017-08-28, 22:39:13)NoMaD написа:  Цяла тема по въпроса : https://forum.androidbg.com/showthread.p...oogle+play

Съжалявам, но е малко объркващо при условие че има раздел за проблеми с андроид, да има още един раздел който е на съвсем друго място. За пример:
AndroidBGОперационна система AndroidПроблеми с Android
и
AndroidBGПърви стъпки в Android OSРешения на ПРОБЛЕМИ

След като не предприемам първите си стъпки в андроид, не ми е и минало на ум да отварям темата в раздела. Предполага се, че щом подраздел Решения на ПРОБЛЕМИ е в раздел Първи стъпки в Android OS това значи, че проблемите са свързани с неща които ще затруднят човек който от скоро се е сблъскал с тази ОС.

Между другото проблема се реши от само себе си, идея нямам как. Бях инсталирал гугълско приложение премахнато от маркета: Gesture search на което имам оригиналното apk и подозирам, че заради тази гимнастика ми наложиха ограничение за някакъв период.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)