Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iYTBP - injected YouTube решение
#1

Писнало ви е от досадните Youtube реклами? 
Имате желание Youtube да работи при заключен/изключен екран(in background)? 
И това да става без да плащате допълнителни 10E за YouTube Red?!

В следващите няколко реда ще ви предложа лесно решение!

**Забележка**
-Оригиналната тема за iYTBP апликацията, може да немрите тук 
-Лично съм пробвал метода за инсталиране и самата апликация - работят страхотно!
-тестов телефон Nexus 5x

**Предварителни стъпки и проверки**
- Root - има опция апликацията да се инсталира и на rootless телефон.За повече инфо оригиналната тема.
Custom Recovery - Аз лично ползвам TWRP 3.1.1-0 
- File explorer - аз ползвам Solid explorer 
- Droid Info - програмката е  нужна за да определите каква е архитектурата на вашия телефон и DPI на вашия телефон.Ако ги знаете, тази стъпка може да бъде пропусната.

**Инструкции**
1) Проверете каква е архитектурата на вашия телефон и DPI на екрана като ползвате Droid Info - В моя случай ARM64-V8a / 420dpi
2) Ако Youtube е инсталиран като system application трябва да го изтриете от root>system/app/(намирате apk. файла) При мен Youtube беше User app и успях да го uninstall-на.
3) След това сваляте подходящия файл за вашата архитектура от следния линк -> Download. Задължително трябва да свалите  iYTBP-youtube-vanced-installer.zip след това намирате подходящия apk. за вашата архитектура (вижте датите за последните версии на apk файла). В моя случай apk файла беше - >Youtube_12.32.59-1232593440_minAPI21(arm64-v8a)(480dpi)-vanced-backgroundplayback.apk
4) Двата файла трябва да се намират в една и съща папка ( може и в Downloads)
5) Boot-те в customer recovery - флашвате zip файла и reboot-те.
6) След като стартирате телефона, проверете дали youtube е mod-нат -Youtube app> профила ви > ако всичко е точно ще видите допълнителни опции от iYTBP разработчиците.
7) Разцъквайте с кеф!

**Заключение**
- Ако имате въпроси, може да видите оригиналната тема. 100% съпорт може да намерите там!
- Всичко в тази тема съм прочел и видял от оригиналната тема.
- Както написах, програмата е тествана на Nexus 5x /SU root/ Pure Nexus ROM/ TWRP Custom 
- Целта на темата е да помогна на хората, които предпочитат AndroidBG форума или не говорят English. 

Поздрави!
Ли

 
[Изображение: d6W6Ro7.png]

Oneplus 6 (A6003) 8GB/128GB Mirror Black - Android P (beta 3)
[-] 1 потребител изказва благодарност на yozone за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)