Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи MiMix2 и MiNote3 на 11-ти септември!
#26

За европейската гаранция гледах, че е 85 евра. А за по-слабият процесор- лично за мен е по-добре, защото ще харчи по-малко ток и батерията ще изкарва повече.
Цитирай
Аксесоари
#27

Къде точно ги гледате тези доплащания за две години EU гаранция?

Представянето се очаква да започне в понеделник,  9.00 сутринта българско време. Няма шанс да стана толкова рано, но все пак ако някой намери линк за излъчване на живо може да го сподели.

Междувременно изтекоха снимки от ретайл пакета на Ноте 3, които потвърждават процесора Снапдрагон 660. Явно Xiaomi са решили топ флагмана им да е MI MIX 2, а Ноте 3 да го насочат по-скоро към средния клас, за да не бъде вътрешна конкуренция. https://www.gizmochina.com/2017/09/09/li...processor/

[Изображение: ec961a67c1dc.jpg]
[Изображение: 4a72ffc8b775.jpg]


Цитирай
#28

Малко излязохме от темата, но явно защото няма какво да обсъждаме все още. Относно гаранцията който държи толкова на нея явно ще взима от М-тел, Технополис и Техномаркет.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#29

Хюго Бара е получил като подарък с експресна поща новия MI MIX 2. Снимката разкрива, че ще има и керамична версия с 6 ГБ РАМ памет и 256 ГБ вътрешно пространство. https://www.gizmochina.com/2017/09/10/hu...-pictures/

[Изображение: a8a25889d954.jpg]


Цитирай
#30

То добре ще има версия с 6/256,но при положение,че на опашката има наредени малко над 10млн желаещи да го закупят(както и малко над 14млн на опашка за Note3) още преди дори да са официално представени и предвид производствения капацитет на Xiaomi...Вероятно през Q1 на 2018 извън Китай.

[Изображение: 047177a782a9c4b9d3822a5a74915562.jpg]
Цитирай
#31

След като правят "Global launch",се надявам проблемите с производството да са ги поизчистили.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#32

Чак сега обърнах внимание на тапета-Света Елена с животворния кръст,а статуята се намира в Папската базилика "Свети Петър" във Ватикана.
Малко ми е странно използването религиозни елементи за тази цел.Smile
Иначе "проблемите с производството" едва ли са изчистени.
Масовото производство на телефона е започнало преди по-малко от седмица.
Цитирай
#33

Телефона е БЕЗ ПАРИ ( дори и с ДДС излиза по-малко от 1000 лв). Въпроса е дали ще се доредим на опашката.
Цитирай
#34

@bse07, а защо не, просто трябва да се изчака известно време.

 
Цитирай
#35

http://www.mobilebulgaria.com/news/41118...dragon-835
Цитирай
#36

Очаквах 6.2" дисплей ..и 6" е ок, но батерията от очакваните 4400, колкото беше в първият да падне на 3400ма/ч това ме разочарова много
Цитирай
#37

Зависи как са оптимизирали, те и за Ми 5ц казваха слаба батерия. Обаче аз от нея оплаквания нямам. Повече държи от на Ми 4ц.
Цитирай
#38

Липсата на 1000ма/ч с оптимизация на софтуера няма как да стане. Той и предният микс си беше супер оптимизиран. Това са 25% по-малък капацитет на батерията, което ще доведе до драстичен спад както и на стендбай, така и на сот.
Сега освен цената нямат никаво друго предимство пред останалите флагмани, (за мен лично и на външен вид е най-хубав) които излезнаха наскоро. Ако я бяха запазили поне на 4000 щеше да е друго нещо
Цитирай
#39

Снапдрагон 835 се представя повече от задоволително спрямо 820/821 от гледна точка на живот на батерията.
Ми 6 спрямо ми 5 е с почти двойно повече издържливост
Цитирай
#40

(2017-09-08, 14:31:29)milenvn написа:  Xiaomi потвърди официално, че заедно с Mi MIX 2 на 11-ти септември ще представи и MI NOTE 3...
Xiaomi Mi Note 3 прилича на по-голяма версия на Mi 6 : http://www.mobilebulgaria.com/news/41119...ия-на-mi-6

 
Цитирай
#41

Mi Note 3-ката с този 5.5 дисплей и тази цена изглежда доста добре. Не знам само батерията как ще се представя, но се надявам да е поне с 6 часа SOT.
Цитирай
#42

Много добре. Изключително красив телефон, оправда повечето ми очаквания с изключение на батерията. Наистина щеше да е хубаво да я запазят на поне 4000 mAh. Имаме вече читава камера отзад, проблема със звука при разговор казват е решен, цената е добра. Дано да му засилят производството поне нa нивото на MI 6. 3-4 месеца след представянето му може да се намери на около 700-730 лв. с доставката от DHL и без митница. Дано преди Коледа и този достигне тези нива при реселърите. Ако не- януари. Забелязал съм, че тогава има много добри разпродажби. А по принцип телефон от Xiaomi трябва да се купува поне  2-3 месеца след старта на продажбите, за да мине първоначалния хайп, да има наличности и реселърите да свалят надценките си до нормални нива.

[Изображение: 6cda39eba1fc.jpg]


Цитирай
#43

Страхотен телефон. За тези които се оплакват от батерията ще кажа само, че съм имал Mi5 и забравях да го включвам в зарядното с 3000млч батерия, в момента съм с P10 , която е 3200 млч и едвам изкарвам края на деня. Цената е също повече от добра, когато я сравним с конкуренцията. Въпроса е единствено дали не закъсняха малко с този модел и защо не го изкараха в началото на годината. Истината е, че колкото и да е добър, не може да се бори с Ноут 8 и Айфон 8, не защото е по-лош (нека първо изчакаме Епъл какво ще предложат), а защото обикновенния потребител робува на марки. Иначе още веднъж поздравления за Xiaomi, страхотен продукт. Вече летвата е вдигната страшно високо.
Цитирай
#44

Обикновения потребител нека си робува на марки и да дава по 2000 лв. за телефон, а догодина и по 3000.  Аз ще се наслаждавам на една от най-добрите марки в света с феноменално качество и на нормална цена. Надявам се Xiaomi да са решили проблема с капацитета от миналата година и да произведат достатъчно бройки, за да задоволят огромното търсене. Заявка за това е огромния брой поддържани честоти за мобилни мрежи- над 40. Това означава, че телефона ще работи в целия свят без проблем и ще има глобално разпространение!

А сега да се насладим на топ- модела:



Цитирай
#45

Не ми харесва,че е дребен.5'99 на 18 х 9 .Свикнах на Ми Макс и дори Галакси 8+ ми е дребен и странен като съотношение.
Този е В30 на по-добра цена.
И Мейт 10 ще е същата пръчка.
Нищо за феновете на голями дисплеи.
Цитирай
#46

Големите екрани или големите като цяло телефони?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#47

Написал съм дисплей ,да си редактирам Word & Excel.И аз съм дъ ге.
Цитирай
#48

Екран, дисплей все едно и също. Питах за феновете на големите дисплеи или телефони като цяло защото дипслеи има големички 6, 6.2, 6.3 не са малки но ''мръвката'' около тях намаля д'ге Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#49

За фенове на големи дисплеи не знам дали ги има, но нещата вървят натам - искаш или не искаш всички ще им станем "фенове" в един момент. Като гледам при повечето брандове модели, които сега се пускат на пазара, с екран 5" почти не останаха. Започва се от 5.2" и нагоре. Догодина ако реша да си търся ново устройство с подобни размери, може вече и да не си намеря.

 
Цитирай
#50

С нормален екран и малко мръвка май е само Мейт 9.Поне докато си наглася възприятията,щото такава е тенденцията 18х9,д'ге.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)