Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi 6] - Аксесоари
#1

Здравейте, отварям темата, за да може всеки да сподели с какъв аксесоар е снабдил своя Mi6. За препоръчване е да споделяте линкове от къде сте закупили аксесоара, както и кратко мнение дали сте доволни/недоволни от него.

Ще започна първи.
Тъй като стъклото, което ми дойде заедно с телефона от Mi Global Store беше пълен боклук го изхвърлих и си поръчах Nillkin от тук. Поръчах си от тук и станалия ми любим силиконов кейс от Mi 5 на Cafele. Когато пристигнат поръчките ще напиша отзиви.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си поръчах стъклен протектор от този продавач:

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-m...0.0.Qz8r9X

днес пристигна пратката,отварям и изненада.Продавача вместо протектор,ми е изпратил слънчеви очила Рей Бан,но разбира се нищо общо нямат с Рей БанSmileSmileSmile
Цитирай
#3

(2017-09-01, 20:32:47)jivkobets написа:  Аз си поръчах стъклен протектор от този продавач:

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-m...0.0.Qz8r9X

днес пристигна пратката,отварям и изненада.Продавача вместо протектор,ми е изпратил слънчеви очила Рей Бан,но разбира се нищо общо нямат с Рей БанSmileSmileSmile

Хахаха за първи път чета подобно нещо. Пак е сложил нещо човека прочел е нещо "глас" и е хванал първото свързано със стъкло  Cool
Цитирай
#4

Дайте идея за стъклен протектор, който ляга по цялата предна част и разбира се не се разлепва. Доволен съм от нилкин стъклото, но пространството, което остава незащитено в комбинация с калъф е предпоставка за събиране на прах. Пристигна ми калъфчето на Cafele за, което писах по-нагоре и мога да кажа само добри думи, който иска да си поръча не е скъпо и няма да съжалява.
Цитирай
#5

(2017-10-25, 10:03:13)Be6i4 написа:  Само тъча има голям риск за телефона. И няма гаранция колко ще работи след това. Надали някъде ще се навият. По-добре смени целия дисплей. Аз поръчвам части от:
http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6366

Дисплея е 92 + доставка ще стане 95. Което е 158лв. Смяната при мен 30лв на дисплея. Но съм в София. 

Моят съвет е да сложиш отгоре един стъклен протектор и да го изпозлваш докато можеш така. Качествени протектори, които обхващат телефона отвсякъде взимам от тук:

https://www.banggood.com/Bakeey-Full-Cov...mds=search

Този е единствения който досега ми е покривал изцяло екрана на дисплея.
Ще си цитирам мнението от другата тема, за да видиш линка за протектора.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

@Be6i4 пристигна протектора. Сега въпроса е дали да махна нилкина и да сложа този или да изчакам да се захаби първо нилкина. Все още съм в дилема  Albert
Цитирай
#7

Чакай си...според мен.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Здравейте, моят Mi6 съм го оборувал с доста аксесоари всичките поръчани от Aliexpress. Като цяло съм много доволен от всичките, като ще се опитам да дам кратък коментар за плюсовете и минусите на всеки от тях, както и за колко време са пристигнали при мен: 

1.      Кейс MSVII
·          Време за доставка:  22 работни дни
·          Плюсове: Много добър материал и изработка; Обхваща целия заден корпус; Не се цапа и не задържа отпечатъци;
·          Минуси: няма
 
·        Време за доставка: 22 работни дни
·        Плюсове: Обхваща целия преден корпус; Прилепва много добре;
·        Минуси: При изключен телефон се вижда нещо като дъга в единят край (може аз да не съм го поставил както трябва)
 
·        Време за доставка: 25 работни дни
·        Плюсове: Бързо зареждане, почти като оригиналното зарядно на 220V; Брониран USB Type C кабел 50 см към зарядното;
·        Минуси: Логото ще се изтрие всеки момент J
 
·        Време за доставка: 25 работни дни
·        Плюсове: Метлана бронировка на кабела; Изглежда много здрав;
·        Минуси: Логото ще се изтрие всеки момент J
 
·        Време за доставка: 15 работни дни
·        Плюсове: Много добър звук; Приличен бас; Стабилно стоят; Резервни гумени неща в комплекта;
·        Минуси: няма
 
·        Време за доставка: Все още не е пристигнал
·        Плюсове: няма
·        Минуси: няма

Ако някой иска повече информация, да пита.
Хубав ден!

<<<Xiaomi Mi6>>>
Цитирай
#9

Здравейте. Тия стъклени протектори идеално ли лягат на екрана на телефоните ви?
Първия, който поръчах си зае цялата площ на екрана, но в средата остана едно...все едно има въздух, ама не е точно такова, все едно мазно стои с големината на монета от 2лв. Реших, че нещо не съм го сложил правилно. След известно време протектора се спука и поръчах друг, от различен продавач. Отново си зае пълната част на дисплея, но отново го има това нещо в средата на екрана. Когато правиш нещо на телефона почти не личи, но когато е загасен е доста грозно.
Преди да бъдат сложени протекторите, дисплея е бил изчистен, т.е. не е нещо мазно, но изглежда такова. Не е и на протектора, понеже не се чисти.
Ако може линк към протекторите, които сте получили и са си 'заспали' на дисплея.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#10

(2017-11-14, 14:30:00)Friz написа:  @Be6i4 пристигна протектора. Сега въпроса е дали да махна нилкина и да сложа този или да изчакам да се захаби първо нилкина. Все още съм в дилема  Albert
Много ми е интересно как се захабява стъкло? Т.е. колкото и да чакаш стъклен протектор няма как да се захаби.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#11

Интересно ти е защото явно не си имал все още допир до качествени стъклени протектори, които имат олеофобно покритие и с времето се захабява.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#12

От къде в България мога да купя в Бургас или поръчам онлайн закалено стъкло купих един от Технополис и от четирите страни не прилепна както трябва като чели има въздух по краищата  Bu

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#13

(2017-12-14, 14:50:07)lordblackash написа:  Здравейте, моят Mi6 съм го оборувал с доста аксесоари всичките поръчани от Aliexpress. Като цяло съм много доволен от всичките, като ще се опитам да дам кратък коментар за плюсовете и минусите на всеки от тях, както и за колко време са пристигнали при мен: 

1.      Кейс MSVII
·          Време за доставка:  22 работни дни
·          Плюсове: Много добър материал и изработка; Обхваща целия заден корпус; Не се цапа и не задържа отпечатъци;
·          Минуси: няма
 Този кейс се оказа пълен боклук. След около 2 седмици употреба, пауър бутона му се счупи. Оплаках се на китаеца и той ми изпрати нов на цена от 1$, неговия бутон се счупи дор за по-кратко време  Angry

<<<Xiaomi Mi6>>>
Цитирай
#14

Да ви предупредя, не си купувайте стъкло за апарата от Технополис, голeми боклуци са. Явно ги взимат за без пари и ги продават за по 15 лева.

[Изображение: 2wfkzr7.jpg][Изображение: 10fc1o3.jpg]

“Всеки живее в собственият си свят, а не подозира че е част от нещо което даже не може да си представи”
Цитирай
#15

Много зле изглежда

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#16

Хахах чак на мен ми стана смешно. Иди и им покажи, пробвай се да си поискаш парите. Ако не отлепяй го и в коша.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#17

Нормално е. Телефона е с извит дисплей. Продават четчици с лепило, с които се залепя протектора по краищата. Някои протектори от Китай ги продават, заедно с тези четчици и лепило.
П.П. Когато е включен дисплея не изглежда чак толкова зле.
Цитирай
#18

Поръчай си от алито, продават за по 2-3$ много по-добре изглеждащи от тоя, покриват целия екран и имат дупка за бутона, а не е така смешно изрязано.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#19

(2018-02-24, 18:30:31)valentin1985 написа:  Да ви предупредя, не си купувайте стъкло за апарата от Технополис, голeми боклуци са. Явно ги взимат за без пари и ги продават за по 15 лева.

[Изображение: 2wfkzr7.jpg][Изображение: 10fc1o3.jpg]

И аз се набутаха с същия протектор резултата е същия бях писал по горе Storstark

Redmi Note 8PRO
Цитирай
#20

На мен пък ми харесва. Доста оригинално е.
Цитирай
#21

(2018-02-24, 23:48:33)anatol06 написа:  На мен пък ми харесва. Доста оригинално е.
Ти кво само спамиш по темите бе доги? Харесвало му, кое ти харесва- обезобразения телефон ли? Явно никой не си играе да мисли протектори за китайски марки с извити стъкла.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#22
Photo 

Абе има си доста прилични протектори за китайските телефони, които покриват целия екран, ама тук така и не се научих как мога да качвам снимки!?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#23

Imgur
Цитирай
#24

(2018-02-24, 20:11:13)anatol06 написа:  Нормално е. Телефона е с извит дисплей. Продават четчици с лепило, с които се залепя протектора по краищата. Някои протектори от Китай ги продават, заедно с тези четчици и лепило.
     П.П. Когато е включен дисплея не изглежда чак толкова зле.

Нещо се бъркаш, телефона не е с извит дисплей. Изобщо не е ноирмално това ...

<<<Xiaomi Mi6>>>
Цитирай
#25

mi 6 E с извит дисплей
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)