Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi A1 в Индия (05.09.2017)
#76

Goldway, mi global store, xiaomi mi store..
И трите пращат с дхл до бг без митници, защото минава през англия
Цитирай
Аксесоари
#77

От Хановер Германия струва 236-€+9 за доставка до бг
https://www.ebay.de/i/322760734897

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#78

https://www.aliexpress.com/item/Global-V...748ec9d200 Заповядайте!
Цитирай
#79

Аз го поръчах от Gearbest за 211 долара с доставката (розовия беше на промоция) и сега ще го пращат през Австрия. Те пращат през различни европейски градове, в които имат междинни складове и до момента от 10 пратки само една я хванаха на митница. Ще видя тази дали ще я хванат Smile

Каквото дойде
Цитирай
#80

(2017-09-29, 12:24:57)daesoner написа:  https://www.aliexpress.com/item/Global-V...748ec9d200 Заповядайте!

Интересно, ако се избере стандартна доставка до Англия до склад на Габиели и от там до България(офис на Еконт), дали няма да може да се прескочат митниците ? 
По този начин телефона стъпва на цена US $233.99(AliExpress Standard Shipping / Free shipping /Delivery Time: 14-28 days) + 5-6 лв до офис на Еконт или сборно =  385 лв 
Цитирай
#81

На втора страница, пост #32.
Цитирай
#82

Разбира се, че могат. Тествано е многократно.
Трябва да е под 35 лири декларирано(аз лично казвам на търговеца под 45$, а той декларира 35), обаче. Обаче ако го спрат там на митницата няма кой да ти оправя бакиите, така че пак си е риск.
Цитирай
#83

Значително по-слаба батерия от Note 4X, същият хардуер с изключение на двойната камера (но с калпав сензор!) не му оправдават цената на това телефонче (спрямо тази на 4X имам предвид).

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#84

Чета, че камерата на MI A1 не е на ниво - снимките на този етап са били доста посредствени.

 
Цитирай
#85

Именно.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#86

Ако сензорите са omnivision, като на 5х, снимките са си супер. Друг е въпросът че хората винаги сравняват с телефони за двойно и тройно повече пари.
Който снима и смята че не са ок снимките, вероятно не може да снима.
Минус е липсата на ois, ама за 400 лв какво искате?
Цитирай
#87

(2017-09-07, 12:56:24)emanchev написа:  Черен цвят но не съм решил от къде ще го взема
Колега, ако си го взел вече - първи впечатления има ли вече?

 
Цитирай
#88

Чакам да пристигне
Цитирай
#89

(2017-10-01, 08:08:06)suffer написа:  Ако сензорите са omnivision, като на 5х, снимките са си супер. Друг е въпросът че хората винаги сравняват с телефони за двойно и тройно повече пари.
Който снима и смята че не са ок снимките, вероятно не може да снима.
Минус е липсата на ois, ама за 400 лв какво искате?
Такъв е основният сензор. Сравнявам обаче с Note 4X, който е стотина лева надолу, не с по-скъп. Да не говорим ако му се падне на човек бройка 4X със Sony сензор. Просто не виждам защо Mi 5x / Mi A1 трябва да са в Mi сегмента, а не в RedMi серията.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#90

Може са решили да правят нов сегмент, който ще е с чистия Android.

 
Цитирай
#91

На мен лично хич не ми допада с този чист андроид, та нали на xiaomi в miui му беше чара хаха. Иначе като гледам наистина е по-зле от redmi note-а, а е по-скъп.
Цитирай
#92

За тези които използват гоогъл за всичко е в малко в повече да използват дублирани услуги за всичко. За всяка ниша си има клиенти. Защо не?
Цитирай
#93

(2017-10-01, 08:45:03)esm написа:  Чакам да пристигне
Сподели после дали има опция с двойно почукване за отключване на екрана.

 
Цитирай
#94

(2017-10-01, 09:05:06)NoMaD написа:  Може са решили да правят нов сегмент, който ще е с чистия Android.

Няма нужда, сегментът си е създаден от Google  - Android One.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#95

(2017-10-01, 01:01:55)Eastern написа:  Значително по-слаба батерия от Note 4X, същият хардуер с изключение на двойната камера (но с калпав сензор!) не му оправдават цената на това телефонче (спрямо тази на 4X имам предвид).

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Mi A1 има повече РАМ, повече Гига място за съхранение, Type-C 1.0 reversible connector,  Fast battery charging, и най-важното идва със 7-ма версия на Андроида и с обещание за 8-ма, докато Note 4 / Х идват с 6-та версия и с неясно бъдеще за ъпгрейд
Напълно оправдава цената си спрямо Note 4 / Х 
Естествено зависи кой какви критерии има, защото , ако критерият е батерия....
Цитирай
#96

Note 4 и Note 4X отдааавна имат официален ъпдейт до Nougat, както и версия 4/64.
По-скоро си прав за Type-C конектора и за бързото зареждане.
Цитирай
#97

Разликата спрямо Ноте 4 е Type-C конектора и  бързото зареждане. За мен това не оправдава по-високата със 150 лв. цена.  Би я оправдало само по-добрите снимки, което за момента е под голямо съмнение.


Цитирай
#98

Сензора в MI A1 е SONY IMX386 EXMOR RS а в Note 4X SONY IMX258 EXMOR RS
Цитирай
#99

В момента е 260$ с DHL до BG от Goldway. С тази доставка от там има ли някакъв шанс да иде на митница или да трябва да му се плаща ДДС  някъде ?
Цитирай

Не се плаща ДДС и други такси. При Goldway ако доставката с DHL Express през EU и тук митнически такси няма да има. MI Global Store, Tonke - при тях също се предлага изпращането с тази опция.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)