Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi A1 в Индия (05.09.2017)

Mtel ще предлагат Mi 6 и Mi A1.
http://nixanbal.com/xiaomi-mi-6-i-xiaomi...te-na-mtel

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

(2017-10-06, 14:42:25)valkov2 написа:  Mtel ще предлагат Mi 6 и Mi A1.
http://nixanbal.com/xiaomi-mi-6-i-xiaomi...te-na-mtel

599 лева с план 75 лева на месец, посмях се от сърце.
Цитирай

Плановете ме ги коментирам. Обаче щом и операторите ще ги пусне, със сигурност ще се появят и във веригите. Въпросите са кога и на каква цена.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Хайде вече и  Виваком пуска телефоните на Xiaomi. Засега първите два модела са като при Мтел, очакваме скоро Mi 6 и Mi A1. Страхотна новина!  http://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...5Bto%5D=65


Цитирай

И официален старт на продажбите в Европа. Най-евтино в Испания - €228. При нас - 550 лева (€280). Линка за България посочен в GSMArena води директно към сайта на Солитрон.
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a1_goe...-27595.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

^ Чудесно, много добри новини. Xiaomi пак ще чупят рекорди по продажби Storstark

Обаче наистина тези  Солитрон са се самозабравили. Като сравнявам цените от гсм арена, на този дистрибутор са едни от най-високите в Европа... То бива алчни мениджъри, но все пак трябва да има мярка.


Цитирай

В България скоро няма да чупат нищо. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

^ Добре че класацията е за цяла Източна Европа   Storstark


Цитирай

(2017-10-06, 16:06:31)yavdanchev написа:  599 лева с план 75 лева на месец, посмях се от сърце.

Нали скоро mentel ще ги преименуват на A1, та може да са приели телефонът присърце. Не трябва да им се присмиваме, а да ги съжаляваме. Завалиите скоро не са били адекватни... 

На хартия има и по зле от нас, обаче 75 лв. месечен план си е лов на шарани.


Цитат:And now the phone(Mi A1) has started appearing in Europe. It’s already on sale in the Netherlandsfor €260 (shipping 2-4 workdays). It’s available in Greece as well, though it costs €284. Units are available in Poland too for PLN 1,300 (€300). In Spain, the phones are cheaper - €228 – but they will arrive next week (the 9th or the 10th). In the same time frame, the phone will launch in Hungary for HUF 75,000 (€240) and Russiafor RUB 19,000 (€280). In Bulgaria it will be available on the 12th, for BGN 550 (€280). It’s much cheaper still in Italy - €220 – but will ship on October 15. Then there’s the Czech Republic where shipments start on October 19 for a price of CZK 6,700 (€260)

Хубаво е, че Xiaomi навлиза в Европа. Цените обаче са очаквано високи, спрямо азиатските.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Kayovas, четеш ли внимателно?

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-06, 18:22:41)milenvn написа:  Хайде вече и  Виваком пуска телефоните на Xiaomi. Засега първите два модела са като при Мтел, очакваме скоро Mi 6 и Mi A1. Страхотна новина!  http://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...5Bto%5D=65

Колега, линкът не води към А1. Технополис също свалиха страницата на телефона, явно са се отказали Big Grin Колко ли би струвал на свободна продажба през Ментел Клуб или Виваклуб?
Цитирай

(2017-10-07, 12:40:27)nzim написа:  Колега, линкът не води към А1. Технополис също свалиха страницата на телефона, явно са се отказали Big Grin Колко ли би струвал на свободна продажба през Ментел Клуб или Виваклуб?

Колкото е цената на официалния дистрибутор , в случая Солитрон !
Няма как да е по-ниска Wink
Цитирай

@zanon, чак пък да няма как... Червеният оператор предлага и двете Xiaomi-та с по 20 лв по-малко от официалния дистрибутор/вносител/прекупвач с клубната им програма.
А и друго нещо: колкото повече чета/гледам ревюта, толкова повече се замислям за тази машинка. Доста мнения срещнах, че има съскане при слушалки. За батерията също срещам противоречиви отзиви, а за мен тези 2 неща са топ. Камерата също ми е противоречива. Някой от форума да го има вече? Не ми се връщат страници назад, но съм сигурен, че някой го беше поръчал преди няколко дни и го чакаше.
Цитирай

Според мен, хубаво че вече има официален вносител, дистрибутор и скоро ще можем да ги видим и пипнем, защото както е казал народа:
"Око да види, ръка да пипне"
Друго си е да го опипаш на живо .....пък от къде ще поръчваме....всеки според ...потребностите Wink
По нетърпеливите и тези, които залагат на двугодишна гаранция ще могат да си го вземат веднага, тези които не бързат и предпочитат бюджетни и леко рискови покупки ще си поръчват от интернет от чужбина 
Но във всеки случай изборът ще е по-лесен след като го има "на живо" и в България
Цитирай

"Солитрон" не знам да имат магазин. Иначе можеш да разгледаш някой от моделите на Xiaomi в Т.М., Т.П., Плесио, Техмарт, Зора, и др.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-10-08, 10:56:19)ronnie72 написа:  "Солитрон" не знам да имат магазин. Иначе можеш да разгледаш някой от моделите на Xiaomi в Т.М., Т.П., Плесио, Техмарт, Зора, и др.

Да, да. Аз това имах в предвид. Да ги видим и пипнем в дистрибуторската мрежа магазини.
Цитирай

Не че нещо, ама темата е за А1 В Индия.
Моля бъдещи несвързани постове в нова/нови теми!!!
Цитирай

Е защо не я преименувате на тема за А1? Така или иначе ще трябва да има такава .
Цитирай

Защото ще убием търсачката на форума.
В смисъл тук има 6 страници спам. По никакъв начин няма да помогне на потребител който търси нещо
Идеята на темата беше да се обсъди модела. И вече за солитрон и продажбите в бг, трябва да се синтезира информацията и да се обсъжда в друга тема.
Цитирай

Кой ще коментира Индия. Темата е за А1 все пак и се приема като обща,нищо че е представен някъде си в Азия. За по конкретни теми касаещи по голяма аудитория да , нека е нова тема, но за общи приказки нова тема ,много ще се натовари тоя раздел. Все пак вие си решавате.. правилата са за да се спазват.
Цитирай

Аз го имам. Камерата е зле, батерията става, съскане на слушалки при мене няма. Доволен съм.
Цитирай

(2017-10-09, 08:02:33)bo6o написа:  Аз го имам. Камерата е зле, батерията става, съскане на слушалки при мене няма. Доволен съм.

Странно е това за камерата. Да не би нещо настройките....?
По принцип в ревютата го дават с много добра камера и качество много над средното, близко до върховите модели 
Даже GSMArena също са с много ласкави отзиви от качеството на камерата и според тях нивото е много над средното 
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5x-review-1658p8.php
Цитирай

Може и аз да очаквам повече, все пак снимам с фотоапарат Smile
Цитирай

Би ли погледнал сензора на камерата ти кой е, защото от Арената май ни пързалят леко, че е сензора от Mi 6..*#*#64663#*#*
Open first option "Version Information и виж.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-09, 10:05:01)Eastern написа:  Би ли погледнал сензора на камерата ти кой е, защото от Арената май ни пързалят леко, че е сензора от Mi 6..*#*#64663#*#*
Open first option "Version Information и виж.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk

Не влизам в спор, а само уточнявам че не е съвсем същия като на Mi 6
"Xiaomi Mi 5X comes with the same dual-camera we saw on the Mi 6, sans the OIS and bright lens. "
Липсва оптичната стабилизация (OIS), както и лещите за светлочуствителност( bright lens)
Въпреки всичко по проведените тестове на Арената, камерата изглежда с много високо качество 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)