Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Екран и месенжер
Big Grin 

мнение 1 от justedi

Здравейте.

Искам да попитам екрана се драска много лесно а горила глас 5 коет е тръдно за драскане телефона ми седи само в джоба и се надраскал от вътре или се пука екрана сам нз как става забелязва се на мръсен екран не на чист смених един апарат заради това и сега вторя на същото място при вас така ли е и другя проблем е когато се обадя с видео калл в месенджера не ми се пуска камерата трябвва да го набера на ново дайте някви съвети да връщам ли апарата пак ли нз и аз кво да правя вече старото хтц м7 не ми беше така  но тоя направо ме измъчи :Д :Д
Цитирай

мнение 2 от bobytsekov

И аз имам една съвсем малка драскотинка на екрана, а го пазя много. Между другото чета за много такива случаи с Gorilla Glass 5, не само за U11 - уж да е по-трудно драскащо се от предните, а то не е съвсем така. Wink Но да смениш апарата за една драскотина... недей!
А относно "месенджера" - това си е негов проблем не на U11.
HTC U11
Цитирай

мнение 3 от justdude

Аз писах и на супорта на хтц и ми дадоха е*аси тъпа отговор е това е което написаха:Здравейте! Извиняваме се за закъснението. По повод въпроса ви - доста е нехарактерно това, което описвате. Екраните са защитени от надраскване, но все пак трябва да внимавате и да не ги поставяте в неблагоприятна обстановка. В случай на последващ проблем, моля да се свържете с нашия официален сервиз, Булграм на:
тел. 0882 10 00 03 и 02 44 52230
email: office@bulgram.net
ул. Чипровци № 7
Цитирай

мнение 4 от bobytsekov

Не разбирам какво му е тъпото на отговора. То няма и какво толкова да ти се отговаря. Даже бих казал са доста изчерпателни Smile
HTC U11
Цитирай

мнение 5 от justdude

проблема е че екрана продължава да се драска и няма скрин протектори за него къде ли не не търсих а ако поръчам ще чакам 1 месец от алиекспрес и за това писах на хтц на едно и също място и сега още драскотини се появиха и накрая за кво съм дал 1500лв да ми се дере екрана в джоба койото няма нищо освен телефона да кажа че не го пазя ок съгласен съм ама го пазя и не евтино нещо
Цитирай

мнение 6 от Amilo

На много места вече предлагат стъклени протектори за този модел, така че потърси повечко и ще си решиш "проблема" Tongue
HTC Touch HD > HTC Sensation > HTC One X > HTC Windows Phone 8X > HTC One > HTC Desire 300 > HTC One M8 > HTC One Mini 2 > HTC Desire Eye > HTC Desire 510 > HTC Desire 820 > HTC Desire 526 > HTC Desire 620 > HTC One E9+ > HTC One M9+ > HTC Desire 728G > HTC One A9 > HTC Desire 825 > HTC One X9 > HTC 10 > HTC One A9s > HTC U Ultra > HTC U11
Цитирай

мнение 7 от justdude

от софия съм ако ми кажеш къде ще съм ти много благодарен че търсих даже и универсални нямат да взема времено в люлин търсих в центъра в света тройца и няма,
Цитирай

мнение 8 от Boby13

Онлайн не потърси ли ?
Там, където започва шльокавицата, България свършва!
                              Андроид
Цитирай

мнение 9 от Plamen11

Нямам представа къде, какво има.Просто потърсих набързо.Ето един пример.Гледам, че си имат и магазини и предполагам, че могат и да го поставят, ако е нужно.

Протектор
Цитирай

мнение 10 от chinchilla

ибей има всичко по максимум 5 долара. Аз за десетката от там си взимам аксесоари
HTC 10 rose gold
Alfa romeo 156 SeleSpeed 2001 / Fiat Doblo 2016
Snooker and chinchillas 
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD