Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трябва ми програма за..
#1
Wink 

Предварително се извинявам ако има пусната подобна тема!
Накратко: Трябва ми програма за да огранича 2-3 номера, когато телефона ми е активен, не искам да ги блокирам тези номера понеже са ми когели, но понякога получавам нежелани обаждания от тях, които ме карат да взимам допълнителни дежурства...
Мисълта ми е, че ми трябва приложение с което, да мога 2-3  конкретни номера на мои колеги, не да ги блокирам, ами, когато ми е активен номера, да мога да ги огранича точно тези 3 номера, така, че.. като ми звъннат да им казва оператора, че телефона на оператора им е изключен или е извън обхват, а същевременно, телефона да ми е активен за всички други номера.
Моля, ако има такова приложение, което да може да ми свърши работа, да ми препоръчате!
Ще ви бъда благодарен Smile

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега намери ли подобна програма че и аз търся такава. Всъщност телефона си ми има вградено блокиране на повиквания но както ти каза искам да има възможност при блокиране на дадения номер програмата да му казва например, че абоната е извън обхват, че набрания номер е грешен или нещо подобно. Навремето ползвах такава за symbian но за андроид не намирам, ако някой знае ще съм благодарен да помогне.
Цитирай
#3

Има програми, когато ти звънят да дава на звънящия заето или свободно, без да ти звъни телефона, но да казва, че си извън обхват няма такава програма. Това зависи от оператора.
Цитирай
#4

(2017-12-15, 09:15:03)anatol06 написа:  Има програми, когато ти звънят да дава на звънящия заето или свободно, без да ти звъни телефона, но да казва, че си извън обхват няма такава програма. Това зависи от оператора.

Както споменах такава съм ползвал когато имах нокиа с symbian  не и помня името, но имаше възможност като ти звъни даден номер да казва че си извън обхват, че номера е грешен и разни други неща, така че не зависи от оператора.
Цитирай
#5

(2017-09-12, 13:16:38)georev написа:  Предварително се извинявам ако има пусната подобна тема!
Накратко: Трябва ми програма за да огранича 2-3 номера, когато телефона ми е активен, не искам да ги блокирам тези номера понеже са ми когели, но понякога получавам нежелани обаждания от тях, които ме карат да взимам допълнителни дежурства...
Мисълта ми е, че ми трябва приложение с което, да мога 2-3  конкретни номера на мои колеги, не да ги блокирам, ами, когато ми е активен номера, да мога да ги огранича точно тези 3 номера, така, че.. като ми звъннат да им казва оператора, че телефона на оператора им е изключен или е извън обхват, а същевременно, телефона да ми е активен за всички други номера.
Моля, ако има такова приложение, което да може да ми свърши работа, да ми препоръчате!
Ще ви бъда благодарен Smile

Тази програма прави точно това. Можеш да намериш и други подобни с тези ключов думи. Слагаш номер за прехвърляне примерно този - 028513908 или 0288

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Да но с тази програма се прехвърлят всички повиквания а не определени номера
Цитирай
#7

(2018-01-09, 14:32:15)esil2 написа:  Да но с тази програма се прехвърлят всички повиквания а не определени номера

Може би ако организираш тези номера в отделна група и потърсиш програма, която прехвърля обажданията към такива номера. Виж някакав програма с блеклист, там има и по-възпитани варианти за блокиране.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)