Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zenfone 4(2017)
#1

Докато чакам да стигне и до България, за да обновя двегодишния си Лазер, мъчи ме една дилема: Zenfone 4 Max или Zenfone 4?
Макс е по-грозноват, с по-слаб екран, по-дебел и тежък, но има две предимства, които са ми важни - 5000мАч батерия и възможност за ползване на 2 сим карти и карта памет едновременно. Още по-добре, че има и версия с 5.2" екран.
Четворката съответно е по-красива, с по-добър екран и камера, но ползва само 2 сим или 1 сим+карта памет, има стъклен гръб и 3300мАч батерия. И вероятно ще е около един и половина-два пъти по-скъпа.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с макс-а... Батерията е желязна! Не съм съгласен с теб, че е грозноват. На мен ми допада. Имам го от около 3-4 седмици и съм супер доволен!
Цитирай
#3

След дървото което ядох с една скъпа 3-ка и след като моя лазар надви два макс 2 нещо вече не мога да им се доверя.
Цитирай
#4

Днес си плюх в пазвата и го поръчах (Zenfone 4 ZE554KL) от Емаг - 889лв. РАМ 4ГБ, памет 64ГБ... Ще споделям впечатления като дойде.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)