Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помогнете с избор на смартфон до 500 лв от Мтел
#26

(2017-11-01, 10:45:06)skiman написа:  Отново бълваш глупости....Земи се запри малко.
Спри да се излагаш, вземи прочети някоя друга статия за телефона и ти се "земи и се запри малко" : https://xplayon.com/news/item/perviy-obz...-lite.html

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Очеваден е стремежа ти да си на всяка манджа мерудия(и други също ти го казаха), но вземи погледни какви стандарти поддържа на WI-FI. И после ръси "знания". 
Също и за батерията. Инфо има достатъчно. Дерзай.
Цитирай
#28

@skiman, след като не мога да видя какво ми пишеш, мой съвет е......земи се запри малко и си намери някой друг обект на обожание.

 
Цитирай
#29

колега @billibi не искам да ти чупя хатъра, но ме съмнява да го пуснат Мей 10 Лайт на под 500лв при положение, че в gsmarena го дават 350 евро стартова цена, освен ако не преподписваш някой от най-дебелите планове, .

До 500лв друг вариант е Хонор 8 от човек в добро състояние и гаранция, та и ше остане някой лев за почерпка.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#30

Заявих го аз . Телефона е под 600 лв. Характеристики и цена е точно това което търсих.Thank you all
Цитирай
#31

Чудесен избор.Честито.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#32

(2017-11-03, 11:37:58)billibi написа:  Заявих го аз . Телефона е под 600 лв.  Характеристики и цена  е точно това което търсих.Thank you all

кой телевон заяви ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)