Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XA1 vs Xiaomi X4
#1

Здравейте, поизчетох доста за тези два телефона, сега просто се чудя на кой да заложа. Ще съм благодарен за подкрепа, за да се наклони везната в правилна посока! Благодаря на отзовалите се!

п.с. не гледам други модели
Цитирай
Аксесоари
#2

Зависи какво търсиш в телефона-производителност,батерия,да прави хубави снимки и т.н

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#3

При нормално и реално ползване имат сходна производителност. Прецени, кое ти е водещото: камерата ( ХА1) или батерията (Х4). Това е по отношение на желязото вътре. А дизайна и интерфейса са въпрос на личен вкус.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

Това е че Сонито по ме тегли към себе си, марка, качество, камера, процесор, ама тая батерия разваля всичко. А китаеца - нямам му особено доверие...!
Цитирай
#5

@valentyno, не робувай на брандове, налагани ни с години, и опитай нещо друго - няма да сбъркаш.

 
Цитирай
#6

Подкрепям напълно @NoMaD. Xiaomi е известна с изключително високото ниво на своите продукти и със най-доброто съотношение цена/качество на пазара!


Цитирай
#7

Много пари за това умрялото Сони!Не си струва!Нищо повече не предлага!Вземи си Xiaomi-то,по-добра инвестиция е.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Заложих на Xiaomi-то, бях пред дилема кой вариант да избера и както винаги обичам да залагам на сигурно, избрах средния вариант с 3/32 GB. За сега не мога да споделя особено мнение, все още е новост за мен. Благодаря на тези колеги, дето ме посъветваха!
Цитирай
#9

Разбира се това е телефона!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)