Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit bip/pace] Мнения и проблеми

Pace специално, трябва да го пробваш на ръката как стои. Аз на снимки не го харесвах особено много, но когато го сложих на ръката... направо го грабнах. Друг е въпроса, че зависи каква верижка се ползва за по-голям комфорт. Струва си най-малкото, големия дисплей. Имах 8 пъти пускане на gps, като забелязах, че за 1 час ми взе само 3%. Изкарах 5 дни, като го ползвах 5 пъти за колоездене и 3 пъти за вървене. Мисля дори, че gps е по-точен от bip, защото гледам трака го е направил върху пътя, а не извън пътя.
П. п. pace го има чисто нов за 229лв с две год гаранция. Bip го има за 120лв. чисто нов. Обаче се намират pace за по 160лв, като нови, а bip... това е ниската цена.
Ако гледаш olx има един за 188лв, обаче собственика не е коректен и го върнах обратно... "едно наум" Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-21, 16:30:33)niksanvn написа:  Pace специално, трябва да го пробваш на ръката как стои. Аз на снимки не го харесвах особено много, но когато го сложих на ръката... направо го грабнах. Друг е въпроса, че зависи каква верижка се ползва за по-голям комфорт. Струва си най-малкото, големия дисплей. Имах 8 пъти пускане на gps, като забелязах, че за 1 час ми взе само 3%. Изкарах 5 дни, като го ползвах 5 пъти за колоездене и 3 пъти за вървене. Мисля дори, че gps е по-точен от bip, защото гледам трака го е направил върху пътя, а не извън пътя.
П. п. pace го има чисто нов за 229лв с две год гаранция. Bip го има за 120лв. чисто нов. Обаче се намират pace за по 160лв, като нови, а bip... това е ниската цена.
Ако гледаш olx има един за 188лв, обаче собственика не е коректен и го върнах обратно... "едно наум" Wink
В какъв смисъл не е коректен?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

Твърдеше, че е чисто нов, отворен само за снимката и прибран.... а когато го видях в еконта... не само, че беше силно износена верижка, корпуса мизерен, пинчетата за зареждане силно замърсени.... ами и на надписа amazfit на верижката, беше задръстен с котлен камък. Мразя лъжата... но и кьорав да ме изкарат... много грозно.
Bip също е много добър за цената си, но разликата в цената спрямо pace, не е голяма.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksanvn за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай

Pace регулярно е 99.хх$ в гиърбест. А Bip го купих за 47$ - според мен на сегашната си дебела цена не си струва, по-добре Pace.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Аз това мислех от Гиъра, банда също от там си го взех.В олх сега видях тая обява иначе

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

Бип евтино беше вчера на 40€ иначе е около 65$ в повечето случаи. Пейс е 100. За повече няма смисъл
Цитирай

(2018-10-14, 20:33:59)hgeorgiev написа:  С фабричния с който дойде телефона (или някой от заредените, не помня вече) изкарваше по 5-7 дни. След като си харесах някакъв външен - кърти. 20 дни без проблем, като всеки ден траква по 45 Мин поне.

Ето този е. Много приятен. [Изображение: 5d828df2f0cc8e40a67e089ba25b052f.jpg]


Как се тегли външен фейс?
Цитирай

Най-лесно става с някоя програма. Аз ползвам тези двете:
Amazfit Bip & Cor WatchFaces
My WatchFace [Free] for Amazfit Bip
Потърси ги в Google Play Store.
Цитирай

(2018-10-21, 21:06:50)tsvetanm написа:  Най-лесно става с някоя програма. Аз ползвам тези двете:
Amazfit Bip & Cor WatchFaces
My WatchFace [Free] for Amazfit Bip
Потърси ги в Google Play Store.


Благодаря ти ! 
 
Извън темата днес разбрах , че ако телефона е на Бг меню не ми показва името на входящо повикване. На Английско меню го изписва
Цитирай

И с гривните е така
Цитирай

Има ли фейс, на който да се показва да кажем атмосферното налягане, както е на някой Casio часовници?
Цитирай

не съм забелязвал такъв. Ако има ще е apk формат и може да има проблеми с него
(това за пейс/стратос)
За бип - собствениците да кажат
Цитирай

Въпроса е малко встрани от темата,но някой запознат ли е дали има смарт часовник с звук,нещо от типа на всеки час да издава звук?

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

Xwatch го правеше това:

https://www.ebay.com/itm/XWatch-Sport-Sm...2059184127

Батерията му кара 1 година
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай

Нещо интересно преди черните петъци. нямам представа колко и дали ще има намаления, но това ми се струва добра цена (май-ще скачам на този, че не ми се чака до другия месец).
https://www.aliexpress.com/item/Original...292b5d78a5
Цитирай

Излиза ми 210 лв.. вчера като писах за гиърбест цената беше 99.хх долара за Pace. По-добре си го поръчай от там...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Ахх мръсниците. Беше 84 $ докато пусках линка ( и купон за минус 4$ за ново регистрирани потребители + 4 $ още надолу при поръчка от мобилното приложение) но изглежда е свършил гювеча. Жалко, ще се чака петъка май.
Цитирай

В гиъра черна каишка 94$.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да попитам това, което пише по спецификации за BIP-а относно батерията истина ли е? Наистина ли държи толкова действително и има такава разлика във времето за ползване спрямо Pace? Питам защото съм в размисъл между двата модела, единствения плюс на BIP очевидно е батерията, намирам го за по-грозен заради квадратния смарт облик и е ясно, че е идея по малко функционален (като последното лично не ми е чак такъв проблем защото предлага достатъчно функции). Не съм ги виждал на живо и двата, за това питам относно батерията, тъй като очевидно е голямото преимущество на BIP заедно с цената. Доколкото прочетох собствениците и на единия и на другия са доволни от часовниците си.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай

Аз съм с Pace, включен нон-стоп на ауто и държи 2-3 деня , после на зарядно до час е готов (не съм засичал).

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[Изображение: 1c804264365d677d141abb68a735ab5b.jpg]
Цитирай

Имам bip, батерията държи точно месец. Включени нотификации-повикване телефон, вайбър, скайп, уатсъп, аларма. [Изображение: 62eb394074500cf94c0b7dc3ce1e124b.jpg]

В момента на промоция 49.99$

https://m.gearbest.com/surprise-bag/pp_0...rID=389818

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Потвърждавам за батерията.
Цитирай

(2018-11-06, 18:43:56)speedemon написа:  Да попитам това, което пише по спецификации за BIP-а относно батерията истина ли е? Наистина ли държи толкова действително и има такава разлика във времето за ползване спрямо Pace? Питам защото съм в размисъл между двата модела, единствения плюс на BIP очевидно е батерията, намирам го за по-грозен заради квадратния смарт облик и е ясно, че е идея по малко функционален (като последното лично не ми е чак такъв проблем защото предлага достатъчно функции). Не съм ги виждал на живо и двата, за това питам относно батерията, тъй като очевидно е голямото преимущество на BIP заедно с цената. Доколкото прочетох собствениците и на единия и на другия са доволни от часовниците си.

Батерията на Bip спокойно си държи по 2+ месеца с едно зареждане. Ако се ползва основно за часовник - може и около 80-90 дни. За мен лично това е доста важно.
[Изображение: ecc925acedaf13c8d5b3eb1fa2d3a1fd.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2018-11-06, 18:54:29)dido.ivanov написа:  Имам bip, батерията държи точно месец. Включени нотификации-повикване телефон, вайбър, скайп, уатсъп, аларма. [Изображение: 62eb394074500cf94c0b7dc3ce1e124b.jpg]

В момента на промоция 49.99$

https://m.gearbest.com/surprise-bag/pp_0...rID=389818

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Колега, може ли да пратиш watch face-a ? Smile    Освен това имам проблем с последния ъпдейт, стига до някъде и пише failed. Някакви идей имте ли ? Smile

Xiaomi Mi A3
Цитирай

(2018-11-07, 12:11:14)c0ld написа:  Колега, може ли да пратиш watch face-a ? Smile    Освен това имам проблем с последния ъпдейт, стига до някъде и пише failed. Някакви идей имте ли ? Smile
Заповядай!

https://dox.abv.bg/download?id=d309707ce4#



Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dido.ivanov за това мнение:
  • c0ld
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)