Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на Xiomi red mi Note 3 SD с...
#1

Здравейте момчета и момичета.  Май ще сменям си сменя не лошия Red mi Note 3 SD (ще го дам на роднина)  и въпросът е с какво.  Тел.  го ползвам за мейли,  нет, четене на книги,  документи,  малко музика и навигация.  Новото нещо е добре да е с поне 5.5 екран, прилична камера,  добра батерия. Бюджета е 450, макс 500 лв като на прицел са главно някои китайци-от европейски склад или сигурен шипинг без митница-гледам  Le eco max 2 на 190 евра примерно,  но нещо много оплаквания от него.  Другите които ме блазнят са новите знайни и незнайни безрамкови алтернативи на Mi mix-a,  но още няма много мнения за тях. Втората употреба също е вариант за достигане на по-ниска цена.
Цитирай
Аксесоари
#2

аз бих изчакал редми ноут 5,до няколко дни се очаква да го обявят,за двойна камера и сд 660 се говори
Цитирай
#3

Такаа,  малко започват да се оформят нещата - Le eco-то или нещо на One plus. Така ако дадете някакви идеи кое е по-добре...
Цитирай
#4

Зависи колко пари ще дадеш. Аз съм с LeEco Pro 3 повече от 9 месеца и съм много доволен. OnePlus са по-скъпи, по чист андроид и с по добра софтуерна поддръжка.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-10-07, 10:05:16)rossenboy написа:  или нещо на One plus. Така ако дадете някакви идеи кое е по-добре...
OnePlus 3T, но цената е от 700 лв. и нагоре.

 
Цитирай
#6

3Tотива малко над бюджета,  по-скоро чистата тройка може би е опция. Май йзбора ще е между LeEco max 2 и Oneplus 3.
Цитирай
#7

Xiaomi Mi A1 е нов модел с чист андроид
Цитирай
#8

Подкрепям предложението на колегата esm.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#9

(2017-10-07, 15:31:54)esm написа:  Xiaomi Mi A1 е нов модел с чист андроид

Кое му е по-доброто в сравнение с Note 3?
Понеже не намирам читави оферти за One plu 3 май отивам на Leecomax2 но въпросът е коя модификация да търся - повечето са за х829 и х821,  а пък казват че х822 няма проблеми с фингърпринта.  А сега де?
Цитирай
#10

Да пораздвижа малко темата - ако дигна малко бюджета мога да се класирам за Xiaomi Mi5S plus и сега дилемата става страшна - дали е по-добре Mi 5S плюс или Leeco max 2 - оправдана ли е по-високата цена на Xiomi (горе-долу 200 лв. разлика).
Цитирай
#11

Бивш собственик съм на Le Max 2 (настоящ Mi Mix), телефона не е лош, моята бройка нямаше никакви дефекти, но софтуера е тотална каша. Има някакви къстъм ромове, но най-стабилни и с добър живот на батерията са базираните на официалния EUI(Андроид 6) и MIUI билдовете на CrisBalGreece. Фирмата мисля че фалира, или е близо до фалит, така че подръжка - никаква. Бяха обещали Андроид 7 за април/май, но така и не се появи. Ако парите за Mi5S plus ти идват в повече, изчакай за Redmi Note 5.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#12

Като собственик на Mi5s+ ти казвам, че никак няма да сгрешиш с този телефон. Изключително съм доволен, а го взех случайно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#13

(2017-10-21, 16:15:53)Marcus написа:  Бивш собственик съм на Le Max 2 (настоящ Mi Mix), телефона не е лош, моята бройка нямаше никакви дефекти, но софтуера е тотална каша. Има някакви къстъм ромове, но най-стабилни и с добър живот на батерията са базираните на официалния EUI(Андроид 6) и MIUI билдовете на CrisBalGreece. Фирмата мисля че фалира, или е близо до фалит, така че подръжка - никаква. Бяха обещали Андроид 7 за април/май, но така и не се появи. Ако парите за Mi5S plus ти идват в повече, изчакай за Redmi Note 5.

Колега, коя версия си имал-ако е била х829 имал ли си проблеми с 4G или с някакъв проблем с обхвата.
Цитирай
#14

Да, х829 беше, 4рам/64ром сив. Проблеми с обхвата не съм имал, ползвах го с двете карти но и двете бяха на Теленор (личен и служебен), и двете се ползваха и за разговори и за мобилни данни.

Вечния бетатестер!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)