Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да проверя дали е оригинален моят S8
#26

Де да знам, може и да е менте.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

Тъй като те чета колко си съмнителен...май единственият ти вариант е да пишеш до самсунг, като им пратиш имея
http://www.samsung.com/bg/support/erms/

Хем ще ги питаш ще важи ли гаранцията ти в бг, щото 100% е вкарван от друг регион. Кажи им, че разполагш все пак с касов бон, ако са ти дали де.
Пс: Ако на кутията ти пише europе sim card only поне можеш да си сигурен, че за ЕС
Цитирай
#28

Имея може да е преписан от оригинален телефон, така, че какво помага Имея?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#29

И на кутия и в телефона ли да го презапишат. Чак толкова вкарвате се във филми Реплика с такъв дисплей и такава качествена камера дали ще има
То ще им излезе по-скъпо от оригиналния

Аз си правя проверка по следния начин
Пиша си акаунта в Самсунг и ако ме пусне и видя че имам бекъп, снимки и пр от предишните Самсунг телефони значи е ок
Да а не би да имат достъп и до сървърите на Самсунг
Цитирай
#30

Да,наистина,любопитна ще е реплика на S8 с извит безрамков дисплей Smile ,с айфоните лесно,отгоре и отдолу по два сантиметра,отстрани по един...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#31

Телефонът е оригинален не се забърквайте сами във филми!
Цитирай
#32

Ако беше да снимаш самия телефон със светнат екран. Но като гледам по софтуера личи, че е ОК. Трудно се правят реплики на С8/С8+ която да е 100%.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#33

Снимай телефона. Ментетата на С8 си личат от километър. Няма как да изкарат толкова хубав телефон.

Beware of Котка!
Цитирай
#34

Трябва наистина да са били много добри, защото е голяма красота.. Smile. А никой ли не е пазарувал от сайта- elitmobil.bg ?


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#35

Аз май съм съм пазарувал еди два тела, ама мога ли да ги помня. Те всички са горе долу едно. Ако не се лъжа бяха от Варна и ако да пазарил съм със сигурност.
Но не виждам в случая това какво те топли.
Кутията запечатана ли беше? Имея на нея отговаря ли на този в телефона? Чак такива мошенници няма тука Smile

Макар че преди време един ми прати един 2-ра ръка с уж реална гаранция от глобул, намерил от друг касова бележка взел и един от тяхните принтирани листи писал на ръка имей всичко, ама на ръка. Пък те си излизат матрично тия неща, ама в екон какво да гледаш по-напред. С 2 думи, дето съм взимал поне 100 телефона ме преметна. след около 30 мин се усетих, ама го бях вече платил.

Айде да не те плаща повече. Ползвай си го с кеф. Всичко изглежда ок. До тук нямаш нито едно подкрепено съмнение, че не е оригинален. Само това, че е купен от онлайн магазин, не значи че е менте

Знаят хората от къде да ги намират за по-малко пари или пък не си плащат ддс-то и затова ги продават по-евтино. Но това може да те касае чак ако се наложи да ползваш гаранция.
Цитирай
#36

Да, от Варна са, кутията ми казаха че била затворен, защото не съм го взимал аз, имея навсякъде е един и същ. Абе ще се ползва. Батерията според мен е зле, ама да сме живи и здрави Smile
Цитирай
#37

Еее, на 2628282718 процента е истински. Такъв убавец нема как да е менте

Beware of Котка!
Цитирай
#38

(2017-10-14, 16:58:33)baun7 написа:  Да, от Варна са, кутията ми казаха че била затворен, защото не съм го взимал аз, имея навсякъде е един и същ. Абе ще се ползва. Батерията според мен е зле, ама да сме живи и здрави Smile

Батерията ще се стабилизира. Аз като взех моя S8+ батерито държеше един ден с ръчкане. След две седмици вече държи по два дни с ръчкане. Оная вечер ми направи впечатление, че 6 часа на екран - клипове от youtube и музика от телефона батерията от 100% беше на 60%.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#39

Имаш ли Samsung Cloud/Account? Ако да, истински е.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#40

Имам, да.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#41

Хистински е .

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#42

(2017-10-15, 12:24:47)baun7 написа:  Имам, да.

Готово. Истински е

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#43

То беше отдавна ясно, че телефона е истински но параноята е голяма работа Smile.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)