Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei mate 10 LITE

Цената му пада доста бързо, което не е добър признак. Ще се обезцени за кратко време.
Има промоция в Технополис за 659лв, а до вчера беше 699лв, до онзи ден 719лв.....

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Аксесоари

(2017-12-15, 14:35:39)giiv написа:  Цената му пада доста бързо, което не е добър признак. Ще се обезцени за кратко време.
Има промоция в Технополис за 659лв, а до вчера беше 699лв, до онзи ден 719лв.....
Според мен има много продажби, а мобилните оператори го дават на страхотни цени с ном договор.

Аз го взех 470лв от Мтел с бизнес план за 26лв и 12гб нет.

Готин апарат, имам някой питания, но нека го разуча.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

взех си силиконов гръб, прозрачен-сив, ето как изглежда:
https://ibb.co/nwhK5R
https://ibb.co/gEt3X6
от български сайт,  оттук
изглежда добре, но пък си личи че е евтин, ...в ъглите не обхваща толкова добре устройството и понякога калъфа доста лесно се сваля, основно при вадене от джоба. предишният ми телефон от такъв евтин калъф имаше следи в ъглите от постоянното сваляне/наместване.

Продължавам да търся КАЧЕСТВЕН силиконов гръб, 
...моля ако някой има конкретно предложение да сподели...
Чудя се дали този  Nillkin да поръчам - ...някой ползвал ли е на тази марка или и качеството е същото ?

Ползвал съм много калъфи на Nillkin, качествени са. Едни от най-добрите в средния клас аксесоари. Конкретният модел не съм имал възможност да тествам, взимам от серията "Matte", но те са по-изрязани.

POCO F5 12/256 GB





Здравейте, закупих Huawei Mate 10 lite от Теленор, за ден не съм разгледал много неща от смартфона, поради малкото свободно време с което разполагам, но някои неща не ми направиха много добро впечатление, незнам проблем със софтуера ли има, кажете вашите мнения, ще ми бъдат полезни. Така значи, като влизам в "Youtube" и пусна някой клип, завъртам за да гледам на целия екран, изчаквам да премине на пълна за смартфона резолюция, в случая 1080p, гледам няколко секунди и след това плъзгам клипа в долния десен край за затваряне, и при плъзгането наляво за да затворя дадения клип екрана започва да примигва, даже на моменти показва черен екран за няколко секунди. Но ако затворя клипа в обратна посока, т.е. да плъзна надясно това явление го няма. Другото което ме издразни е когато телефона е на твърда повърхност, да речем маса, и пожелая да намаля или увелича звука от бутоните отстрани, самото меню много бързо примигва и изчезва което на моменти прави трудно увеличаването или намаляването на звука, но ако го вдигна в ръката си това нещо го няма. Моля споделете вашите мнения.

Защо , нямам мелодия на известия от FACEBOOK , а само вибрация а уж съм си избрал звук за известия на ФБ ?

Аз се чудя друго, купувате си Lite версия и очаквате премиум клас Smile е извинявайте ама няма как да стане. Дай 1500 лв. вземи си Pro или нормалната 10-ка и тогава очаквай да ти отговаря на капризите и глезотиите . Явно си купувате телефони без да знаете какво да очаквате от тях .

Като дадеш 600-700 лв. за телефон мисля, че е нормално да имаш някакви очаквания без значение дали пише лайт или мини или каквото и да е. Ако си дал до 300 лв. за телефон тогава мисля, че не може да очакваш кой знае какво.

(2017-12-17, 20:36:43)BlackBone написа:  Като дадеш 600-700 лв. за телефон мисля, че е нормално да имаш някакви очаквания без значение дали пише лайт или мини или каквото и да е. Ако си дал до 300 лв. за телефон тогава мисля, че не може да очакваш кой знае какво.

Само, че пропускаме факта, че цените малко се развиха и сегашните 600-700 са едно времешните 1200-1300 ... Едно време флагман се взимаше за 1000 пари и за 600-700 се взимаше мид-хай устройство, че даже и флагманче на някои марки ... сега обаче флагманите гонят 2 бондака та тези 600-700 се сещаш колко ниско си позициониран ... Еквивалента на едно времешните 600-700 сега е п10/п10 плюс при флагман мейт 10 про ...
Очаквания пак си имай ама свали еквивалентно летвата ...

(2017-12-17, 18:05:01)Gothic_madness написа:  Аз се чудя друго, купувате си Lite версия и очаквате премиум клас Smile е извинявайте ама няма как да стане. Дай 1500 лв. вземи си Pro или нормалната 10-ка и тогава очаквай да ти отговаря на капризите и глезотиите . Явно си купувате телефони без да знаете какво да очаквате от тях .

А не мислиш ли че при това бързо развитие на технологиите този лайт спокойно може да се конкурира с някой флагман от преди година две за който сме дали сума ти пари

(2017-12-17, 22:12:09)esil2 написа:  А не мислиш ли че при това бързо развитие на технологиите този лайт спокойно може да се конкурира с някой флагман от преди година две за който сме дали сума ти пари

Да ме подсетиш сред тези флагмани колко нямат жироскоп? Не всичко е рам и бързи процесори, но и пълна комплектовка подобаващи сензори и това лайт не е за красота в името ... да не се залъгваме ...
Не казвам, че телефончето е лошо ... напротив, НО просто да сме реалисти ... Не може да очакваме чудеса ... за парите си е перфе и до там ...

Обикновения човек не го интерсуват жироскопи сензори и така нататък, интерсува го да има добре работещ и бърз телефон да го ползва най вече за разговори, интернет и снимки и едва ли би се изръсил с 1500лв за телефон някак си не е оправдано на фона на мизерните заплати у нас

(2017-12-17, 23:18:53)esil2 написа:  Обикновения човек не го интерсуват жироскопи сензори и така нататък, интерсува го ...

Интересува го да може да си лови покемоните ... Интересува го да му работят VR очилата ... Панорамни снимки, 360 градусови снимки (или всичко приключва със селфи в кенефа?) ... Някои OIS черпят данни от жироскопите ( от тук и малко по добро видео) ... Доста игри също го търсят ... 
Та да обикновенния човек не го интересува дали има или няма някакъв сензор... НО какво правим когато него го интересува да може да прави неща които изискват такъв сензор?
А само жироскопа ли е спестен (дори и спрямо флагманите последните 2 години)?

И пак да се върнен на въпроса ... телефончето има своя чар и своите хубави страни, но да не завишаваме над реалното а ... ще се подведе някой от писанията и после ще има объркани които ще чакат чудеса ...

За тия пари си е супер, какво толкова има да се коментира, и кой е очаквал чудеса, или трябва да се изтъкваме.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2017-12-18, 16:54:48)hazART написа:  За тия пари си е супер, какво толкова има да се коментира, и кой е очаквал чудеса, или трябва да се изтъкваме.

Прегледай пак мнение 107 и тогава пиши ...

Колеги виждам че се е появил в продажба и синия вариант. Предлагам собствениците на този модел да кажат какъв е техния цвят на телефона и защо са избрали точно него.
Аз много исках синия, но го нямаше, когато купувах. На черния си личат доста пръстите и затова взех златния

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Аз взех златен, защото предното ми LG беше черно и исках нещо различно.

Но иначе златното е готино.

Телефончето се държи доста добре до момента.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Колеги, притежавам телефона, но не мога да открия функция за събуждане с жест без пръстов отпечатък или от копчето за включване ?

(2017-12-21, 13:28:19)giiv написа:  Колеги виждам че се е появил в продажба и синия вариант. Предлагам собствениците на този модел да кажат какъв е техния цвят на телефона и защо са избрали точно него.
Аз много исках синия,  но го нямаше, когато купувах. На черния си личат доста пръстите и затова взех златния

Страхотен е!  Купих си го докато чакам П9-ката си от ремонт.  Уникално телефонче за добри пари! Синият цвят е много готин.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite

Колеги, интересува ме дали телефона може да се отключва с жест, а не с пауър бутона и дали има бързо зареждане ?

(2017-12-22, 13:52:00)avram написа:  Колеги, интересува ме дали телефона може да се отключва с жест, а не с пауър бутона и дали има бързо зареждане ?

Аз лично не съм разучавал дали се отключва с жест. Много ми допада да се отключва със сензора за пръстовия отпечатък. Реално с него телефона може да прави почти всичко-от заспиване до извикване на различни менюта. За жалост трябва допълнителна програма за целта.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

И коя е тая програма ?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

(2017-12-18, 16:54:48)hazART написа:  За тия пари си е супер, какво толкова има да се коментира, и кой е очаквал чудеса, или трябва да се изтъкваме.

Префасониран р10 лайт. Реално е на неговото ниво и малко под това на  а5 2017. Като му падне цената под 600 лева тогава може и да си струва. 
Много ми е чудно какво ще предложат Хуауей в евентуалния р11 лайт и дали мейт 10 лайт не обезмисля пускането на такъв модел.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.

(2017-12-23, 00:38:25)BlackBone написа:  И коя е тая програма ?

Виж мнение 94

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

@tonus Забелязъл съм, че Huawei почнаха да пускат всякакви модели, не че е лошо, но някои модели се обесмислят за сметка на други и няма нужда от тях. Big Grin
И Samsung правеха така, но се спряха, сега Huawei започнаха. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)