Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Play Бъг!?
#1

Моля за малко помощ от скоро време на някой приложения ми показва, че устройството ми не е съвместимо? Най-новия андройд съм. Даже и приложения който преди седмица съм теглил сега не мога?!  Bu


Прикачени файлове Миниатюри
       

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай да изтриеш кеш и данни на Google Play приложението като за начало.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#3

(2017-10-17, 00:05:13)plamenJivkow написа:  Моля за малко помощ от скоро време на някой приложения ми показва, че устройството ми не е съвместимо?... 
https://forum.androidbg.com/showthread.p...oogle+play

 
Цитирай
#4

Опитай да смениш езика на телефона и след рестарт, ако все още не се е оправил му направи фабрични настройки и в началото когато избираш език избери правилния като преди да ресетнеш излез от акаунта си.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Абсолютно нищо не помогна от съветите на колегите незнам вече какво да правя? Като се има в предвид, че се прецака само.

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#6

Кое е приложението? Преди използвал ли си го с този телефон? А да не би да не е за твоя регион?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

забелязах преди 2 дена, че приложения който ползвам от години вече не е съвместимо с устройството ми ??

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай
#8

Случайно да си root-вал и слагал Freedom на устройството? И да си го премахвал?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9

(2017-10-18, 04:28:49)ИванМатин написа:  Случайно да си root-вал и слагал Freedom на устройството? И да си го премахвал?

Ей колега златен си роота е прецаквал Google Play Махнах го и изчистих даните на Google Play вече си тегля всичко както преди! Мерси за помоща!  Cool Visslar

صثقفعSamsung Galaxy S7 Blackصثقفع
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)