Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блекджек
#1

Наскоро пуснах една нова игричка на карти. Играта е Блекджек. Повечето хора знаят правилата, за който не знае са много подробно описани в самата игра. Играта работи както на английски така и на български език (зависи от устройството, на което се ползва). Знам че има много подобни игри онлайн, но за всеки си има по нещо. А и тази налична и на български език, за тези които тепърва се запознават с играта. Ако имате съвети, мнения, препоръки пишете, ще се опитам да съдействам. Аз лично си я цъкам всеки ден, доста е зарибяваща. За сега бъдещите ми планове са да и добавя и онлайн статистика на резултатите. Тъй като в играта има най-добър резултат, за най много спечелени пари, ще е забавно да се сравни с резултатите на други хора. Приятна игра!

[Изображение: I7OHzea83bF6QlDb7gPuk-506CZfGIzXqCWrmsmQ...X9uig=w300][Изображение: 2L04JMGDP4JfjENYYQvaoKbWkjowJf8duMW2FnSk...b2Taw=h900] [Изображение: 8932QQKXsakjDd1OF5icXjbmUM1Z5Ef6N92qupka...RbJVN=h900]

https://play.google.com/store/apps/detai....blackjack
Цитирай
Аксесоари
#2

в новата версия можете да гледате видео, за да започнете с по-голяма сума. също е добавена и ранглиста, в която можете да си сравните резултатите с тези на други хора. аз успях да направя над 600 000 пари рекорд. ще чакам да видя дали някой ще ме бие Big Grin
Цитирай
#3

Направих 400,000 и на играта в която щях да ги удвоя направих 20ка и в бързината натиснах Hit вместо Stand и ми приседна Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)