Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia XZ,XZ Premium,XZ1 или др.
#1

Здравейте.Мился да взимам нов телефон и за сега съм се спрял на Sony.Може би бюджета ми е 800лв,затова съм се ориентирал към XZ.
Ще изчакам до края на ноември за черен петък,ако случайно свалят малко цените.Ако имате някакви други предложения-пишете.
Също така,ако може собственици на някой от изброените смартфони да изразщт мнение и също така XZ-а колко още ще получава ъпдейти,да не стане да го взема и да не получа ъпдейти Lol
Като цяло мисля,че е това,иначе всичко друго мисля,че му е добро.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, XZ ще получи скоро ъпдейт до 8.0 Oreo, в момента го пускат за XZ Premium. Доволен съм много от телефона, но ми идва големичък и съм се преориентирал към XZ1 Compact. Скоро ще го пускам за продажба, тъй че ако имаш желание ми пиши на ЛС.

#TeamPixel
Цитирай
#3

SONY Xperia XZ Premium е и по-скъп и с по-голям дисплей, SONY Xperia XZ1 според мене е най-добър, защото идва с Android 8.0, но и цената ще е към 1200лв., но зависи откъде ще се взима, SONY Xperia XZ и той става, но е и по-стар, но и цената му е по-добра.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Четох за проблем с обхвата със XZ,някой запознат ли е с това?
Цитирай
#5

Проблем с обхвата съм нямал. Имаше по едно време трудно регистриране в мрежата след губене на обхват на места със слаб сигнал на мрежата, но това го отдавам на проблеми с оператора, понеже и други телефони имаха същият проблем, а сега вече го няма.

#TeamPixel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)