Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 450 лв втора употреба ?
#1

Здравейте,търся си телефон втора употреба макс до 450лв.Спрял съм се миналогодишни флагмени като:
Huawei p9
Lg v10
Lg g5
Sony z5
Xiaomi mi a1 
Sony x compact
Като за мен най-важното е да има добра камера.
За сега фаворит ми е xiaomi..

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом фаворит ти е Xiaomi, и имаш 450лв, защо не си купиш чисто ново Mi NOte 4???Струва 449, и е 2г гаранция!
За какво ти е втора употреба, на 2г, ползван и ожмулен телефон, в повечето случаи продаден заради проблем?
Цитирай
#3

Че аз и mi a1 съм го намерил нов с гаранция за тези пари .. и все си мисля че е по добър от mi note 4 .

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#4

На допир и като цяло усещането на mi a1 е доста по-добро и на по-високо ниво. Зависи колега какво предпочиташ - miui или чист андроид. Също така имай предвид, че на mi a1 батерията ще му кара доста по-малко от на Redmi note 4-ката.
П. П. В техноверигите ги разцъках преди време двете телефончета и на mi a1-цата нещо леко му жълтееше дисплея, но може да е била бройката такава, не знам.
Цитирай
#5

Батерията не ми е приоритет .. стига ми да издържа 1 ден и ще съм доволен . Използвам телефона си основно за снимане , сърфиране и навигация . Мисля ,че mi a1 има по добра камера и предпочитам стоковия андройд пред всички други .Друг е въпросът ,че нямам никакъв допир с xiaomi за сега .

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#6

Ми зависи с какви очаквания си колега, но според мен изобщо няма да сбъркаш с марката. Камерата наистина е по-добра, а и както казах на допир е много по-добре.
Цитирай
#7

Еми то се е видяло ще си взема xiaomi mi a1 .

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)