Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приложение за часовник НЕ показва точния час- замръзва.
#1

Отнсно REDMI 4X
    Здравейте, от заглавието става ясно че съм инсталирал приложение за час, дата и батерия (понеже исках да имам и индикатор на батерията а фабричния часовник е много опростен) та ползвам Easy Clock Widget. Може да си го правиш по твой вкус и е просто много готино приложение.
Някой има ли идея или да е чел нещо...? От това което четох в интернет разбрах че нещо в телефона ми спира принудиелно този вйджет за часа, и трябва да разбера кое ми спира часа и да му задам един вид да не ми го спира принудително. Това което направих е:
 Батерия->Управление на изп. батерия->Избор на приложения->EASY CLOCK WIDGET-> и тук опцията която задавам е "без  ограничения" 
И съответно тоя метод при мене не проработи защото часовника пак замръзва а много искам да ползвам точно него :/ 

(Дали тая тема не трябва да се препрати в някакъв раздел за проблеми с приложения защото едва ли е от самия телефон, може би някой друг е хубаво да реши вместо мен.)

[Изображение: dL61uoV.png] 

 
[Изображение: dL61uoV]

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-11-07, 14:21:10)nehranimaiko написа:  Отнсно REDMI 4X
    Здравейте, от заглавието става ясно че съм инсталирал приложение за час, дата и батерия (понеже исках да имам и индикатор на батерията а фабричния часовник е много опростен) та ползвам Easy Clock Widget. Може да си го правиш по твой вкус и е просто много готино приложение.
Някой има ли идея или да е чел нещо...? От това което четох в интернет разбрах че нещо в телефона ми спира принудиелно този вйджет за часа, и трябва да разбера кое ми спира часа и да му задам един вид да не ми го спира принудително. Това което направих е:
 Батерия->Управление на изп. батерия->Избор на приложения->EASY CLOCK WIDGET-> и тук опцията която задавам е "без  ограничения" 
И съответно тоя метод при мене не проработи защото часовника пак замръзва а много искам да ползвам точно него :/ 

(Дали тая тема не трябва да се препрати в някакъв раздел за проблеми с приложения защото едва ли е от самия телефон, може би някой друг е хубаво да реши вместо мен.) 

 
[Изображение: dL61uoV]
Дай му автостарт и разрешения или го заключи в паметта.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Ако може да опишеш точните стъпки за автостара и за другото, че досега съм карал само с андроид от 2012г без ъпгрейд до нови версии, от онзи ден съм с андр-6.
т.е. къде точно се влиза (пътя...както аз съм го дал в синьо)

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#4

Зелената икона/при мен е security/,Автостарт,намираш приложението и му разрешаваш.После под атостарта,третото е разрешения,цъкаш му там каквото те интересува.

Третото нещо е за батерията,но ти си го направил.Ако искаш,натискаш да ти излезнат последни приложения,там го намираш,плъзваш го надолу и го заключваш в рама да бачка

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#5

от екрана-> Зелена икона ОПТИМИЗАЦИЯ-> разрешения-> автостарт-> EasyClockWidget (разреших му)
от екрана-> Зелена икона ОПТИМИЗАЦИЯ-> разрешения-> други разрешения-> Активирай на закл. екран (не беше чекнато и го чекнах) (другото Работа на заден план е чекнато)
(Не стана ясно как става точно това със заключването в паметта, съответно не съм го направил)
След няколко часа ще вида дали има ефект от тези неща.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#6

(2017-11-07, 14:46:29)nehranimaiko написа:  от екрана-> Зелена икона ОПТИМИЗАЦИЯ-> разрешения-> автостарт-> EasyClockWidget (разреших му)
от екрана-> Зелена икона ОПТИМИЗАЦИЯ-> разрешения-> други разрешения-> Активирай на закл. екран (не беше чекнато и го чекнах) (другото Работа на заден план е чекнато)
(Не стана ясно как става точно това със заключването в паметта, съответно не съм го направил)
След няколко часа ще вида дали има ефект от тези неща.
А така.Трябва да стане Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#7

Мерси за помощта, от вчера не е замръзвало.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#8

(2017-11-08, 10:06:47)nehranimaiko написа:  Мерси за помощта, от вчера не е замръзвало.
Няма как да замръзне.Тези стъпки се правят за всяко приложение,от което искаш да получаваш известия и да работи коректно Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#9

Между другото, може да си нагласиш и да ти показва % на батерията в горната дясна част до иконката за батерията.
Цитирай
#10

(2017-11-08, 16:04:08)patronaroker написа:  Между другото, може да си нагласиш и да ти показва % на батерията в горната дясна част до иконката за батерията.

Как, не открих такава опция и затова си помислих че без уйджет няма да стане....

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#11

в MIUI има всичко Smile
Цитирай
#12

(2017-11-08, 17:13:03)nehranimaiko написа:  Как, не открих такава опция и затова си помислих че без уйджет няма да стане....

Настройки✓ , батерия✓ ,енергия✓,  горе в дясно натискаш кръгчето за Настройки✓,  индикатор за батерията✓,  процентно✓
Цитирай
#13

Tummenupp

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#14

А може ли часа да го показва от дясно не от ляво?
Цитирай
#15

(2017-11-08, 21:21:59)j95monster написа:  А може ли часа да го показва от дясно не от ляво?
Само с руут

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#16

(2017-11-08, 17:21:52)suffer написа:  в MIUI има всичко Smile

Замалко да повярвам ама се сетих друго, има едно приложение което държи екрана винаги включен "always on" аз ползвах widgetsoid. Полезно е като четеш дълъг текст и не ти се тапва постоянно на екрана да го държиш буден. 
Дали MIUIто има опция да се добави в завесата при останалите 11/20 които са там?  Visslar

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#17

Не, това го няма като такава функция. Аз ползвах един Widget койсто стои на екрана и можеш да му задаваш след колко минути да изгасва и дали да изгасва
Цитирай
#18

Хм, вече 2 уйджета тегля за "Always on" и двата не си вършат функцията, дисплея си изгасва както е и без тях. Да не би и на тях да трябва да им дам някакви разрешения за да сработят? Но пък от друга страна функцията им е ясна, би трябвало разработчиците да дадат по дефолт тея разрешения.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)