Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона ми излиза от Google акаунта ми...
#1

Здравейте.
Скоро си поръчах един телефон от китайски сайт. На пръв поглед, след като си влязох и в гугъл акаунта всичко си работи перфектно. 
Телефончето е с 8 ядра по 1,5 - 4gb RAM 64ROM с Андроид 7 и ми стъпи на 250лв.
Днес хванах проблем, като исках да си дръпна приложение от Гугъл плей. При избиране на приложението за инсталиране, ми излезе съобщение - Изисква се удостоверяване. Трябва да влезете в профила си в гугъл. При влизане в YouТube, също губи връзка с профила.
След като рестартирам телефона всичко се оправя, но като го оставя за 5 минути и връзката с Гугъл акаунта се разпада. 
Някой сблъсквал ли се е с този проблем?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, много често Google като си сменят политиката или с цел секюрити или просто Google Play services са се обновили на заден фон иска да си въведем паролите на ново за верификация. Предлагам да изтриеш кеша и данните на Google Play service и на Play Store Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Правя го, но без резултат. Засега се оправя само с рестарт. Инсталирам веднага каквото инсталирам и след малко пак излиза от профила. Проблем е също, че при това положение ъпдейтите тръгват само след рестартирането и то докато е в профила. Излезе ли и ъпдейтите умират и ми излизат съобщения за невъзможна връзка и дъра дъра. :-(
Цитирай
#4

Проблемът е в софтуера на китайчето !
Цитирай
#5

Точно това щях да напиша.
Не, че нещо ама какъв е модела на телефона? Ако си го купил чисто и просто щот е евтин, има вероятност да е за Китай. А там няма Google Play Store.
И ще се налага отделно флашване на Google улугите, но вече колко добре е скалъпено че да работи извън Китай, китаеца не го бърка, той е взел парите.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Уж не е за Китай само. ЕТо примерна оферта от Алито. Много е красив и стилен иначе и засега други проблеми нямам. А в случай че линка не сработи, или бъде спрян или премахнат след време, ще запиша и модела - Umidigi Crystal версията 4Gb RAM и 64GB ROM - защото има и по слаб (2GB RAM 16GB ROM) за около 100 долара. Има си и българско меню и всичко....
https://www.aliexpress.com/item/Umidigi-...PUQAvD_BwE
Цитирай
#7

Във форума на 4pda.ru има 160 страница тема за телефона. Пише, че има ъпдейт от края на октомври. Правил ли си заводски настройки ?
Цитирай
#8

Два три пъти правих заводски настройки и все същото. И след последния ресет на два пъти се ъпдейтва. Последно преди около 2 дена.
Цитирай
#9

Колега maky, съветвам те да ги попиташ във форума. Аз си мисля, че трябва да се префлашнат Google Services.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)