Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - колекция официални ромове
#51

http://en.miui.com/thread-2283146-1-1.html
9.5.8.0 China stable
Цитирай
Аксесоари
#52

Добре че е xiaomi.eu , че иначе за 8 месеца 1 ъпдейт!!! Направо се излагат с глобалните ъпдейти.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#53

той даже не е обявен глобално. Както и да е. Аз сложих седмичния, че нещо ме засърбяха ръцете Big Grin
Цитирай
#54

Колеги като сложите къстъм РОМ и ако направите хард ресет рома изтрива ли се?
Цитирай
#55

Не. Изтриват се само настройките, освен ако не изтриеш System
Цитирай
#56

хм, а защо при Г4 директно ми се изтриваше РОМа и се буутваше в TWRP, някакви идеи?
Цитирай
#57

Защото си трил System или ромът не е бил направен както трябва и се е “счупвал“ при ресет
Цитирай
#58

Ами не, правеше ми го при всички РОМове и когато зададох въпроса защо го прави това нещо, един от дивелъпърите ми отговори ето така:

[Изображение: 0_EC38_E15_3_FE3_49_C2_AC80_7_CF44484_D9_D6.png]

Много странно
Цитирай
#59

Странно наистина, но кажи ми какво имаш предвид под наред ресет.
Формат на data под TWRP оправя друг проблем - искането на парола и недостъпни дялове
Цитирай
#60

Просто фактори рисет от менюто, нищо повече.Супер странно, затова на първо четене се бях октазал да слагач къстъм РОМ тук, но щом няма такъв проблем (ако изобщо е проблем де) най-вероятно ще сложа стейбъл на xiaomi.eu или пък този чайна стейбъл
Цитирай
#61

Ползвай това TWRP:


https://androidfilehost.com/?fid=746010030569960388
Допреди това бях с едно турско, но тъча не работеше от всеки път
Цитирай
#62

Мерси, ще го пробвам. В стейбълите има ли бъгове, као цяло? Ако има предпочитам със стоковият да си седя честно казано, ме ми е омръзнало само да флашвам и предлашвам.
Цитирай
#63

Ами бъгове не съм видял, но вчера сложих седмичния върху съейбъла и е ок, засега
Цитирай
#64

Suffer , седмичната глобална ли сложи и ако да , има ли лицево отключване?

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#65

Седмичната xiaomi.eu сложих.
Нямаше лицево, но си го добавих с пач.
http://en.miui.com/thread-2051878-1-1.html
Цитирай
#66

TWRP може ли да се заключва вече ?
Цитирай
#67

Не разбирам въпроса
Цитирай
#68

Рекаварито може ли да се заключва с парола или решетка, или не.
Цитирай
#69

Не съм виждал такова recovery
Цитирай
#70

Гледам в MIUI форума голяма вълна от недоволство, относно поддръжката на глобал ром. Панджабитата даже са започнали петиция, която честно казано не знам дали ще има ефект. Може занапред да засилят ъпдейтите по глобала и да са по-често... Имало ли е преди подобна ситуация с друг модел, който впоследствие да му засилят поддръжката?
Цитирай
#71

Ще недоволстват , как няма да недоволстват, за 8 месеца - 1 ъпдейт! А пък уж е от над средния клас телефони! Наистина голямо разочарование от към поддръжка. Супер телефон със страхотен хардуер , а пък ъпдейти няма. Направо си го изоставиха! Дайте да се включим и ние в тая петиция.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#72

Този модел не е обявяван глобално, така че глобалния ром не им е приоритет. А им е казано до края на април че ще има 9.5. Поради някаква причина глобал дев е затворена бета - или няма тестери или не искат да отделят ресурс за този телефон в глобален аспект.
Китайския ром е 9.5.8.0, като това е трета 9.5-ца в рамките на месец.
Цитирай
#73

Да, така е, ъпдейтват си яко китайския, но защо са анонсирали като цяло Глобъл ром, като не го пипат - ясно, че да могат да продадат бройки извън Китай.. Но както и да е , телефона си е 6 точки, даже и без ъпдейти, а се надявам занапред да обърнат повече внимание и на глобалите :-)
Цитирай
#74

Да разбирам, че ако си го вземеш и кажеш да не ти го отварят телефона т.е. да дойде с китайски РОМ ще си получаваш китайските ъпдейти?
Цитирай
#75

Ами аз им казах да не ми го отварят, ама казаха че вече били инсталирали глобален 9.1.3.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)