Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео плеър с поддръжка на субтитри и chromecast
#1

Здравейте приятели. Търся си плеър с поддръжка на субтитри и chromecast както става ясно от заглавието. Пробвал съм доста, но за сега нямам успех. Каква е идеята? Имам качени филми в Мега и искам да ги гледам със субтитри на Тв. Някой ако има идеи моля да сподели. Благодаря

Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

С LocalCast не става ли?
Цитирай
#3

. Най-добрия за тази цел е MX Player Pro без реклами от Google Play...
Цитирай
#4

Не става с нито един от двата. МХ не поддържа chromecast
Цитирай
#5

Когато се опиташ да отвориш ( в случая стриймваш) файл от мрежата, обикновено те пита кой от инсталираните плеъри да ползва. Избираш LocalCast, и ако си в една мрежа с chromecast-та ще ти даде възможност да го "хвърлиш" към телевизора. След това пак от LocalCast добавяш субтитрите, и ако е необходимо и синхронизираш. Имай в предвид че има и формати които chromecast-та не ги поддържа.
П.С. Ако филмите които имаш не са много редки, то програми като TerrariumTV имат повечето заглавия, поддържат български субтитри и имат директен stream към chromecast.
Цитирай
#6

@vaso22 има го, но трябва да го купиш, да речем от тук: https://zora.bg/product/chromecast
Цитирай
#7

Аз chromecast имам. Local cast ми дава че не поддържа формата. И така на всички филми
Цитирай
#8

Възможно е. Ето линк към поддържаните формати: https://developers.google.com/cast/docs/media
Цитирай
#9

нямаш ли на тела cast screen... това което отваряш на тела, това се вижда на телевизора

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай
#10

Това не е оферта, защото хаби много ток и телефона през това време е неизползваем.
Цитирай
#11

много неща искаш да правиш с тела сори ама това е действителността... ако искаш

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай
#12

Пробвай nPlayer. При версията за iOS, ако е в една и съща Wi-Fi мрежа с телевизора като пуснеш видео се появява бутон за стриймване към Chromecast. Предполагам, че и Android версията има такава функция.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#13

nPlayer имам на ipad-a, но не знаех че има версия за андроид. Ще пробвам. Благодаря

П.с. И с него не става. Не вижда хромкаст-а
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)