Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 9 - Global stable (mi 6/5s/mix/max2/RN4/4x)
#26

Отделно, още няма Ми телефон с Орео. Първите два ще са Ми 6 и Ми микс 2, от досега излезлите на пазара
Цитирай
Аксесоари
#27

MIUI 9.5 на хоризонта. Ще е наличен за над 30 модела на Xiaomi.
https://www.gsmarena.com/miui_95_to_hit_...-30177.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#28

А за останалите 970 няма ли да има.
Цитирай
#29

А стига бе, redmi 4 prime ще получи преди redmi 4x.
Странна работа. За мен даже е странно че 4 prime все още получава ъпдейти?!?
Чета в коментарите че 4Х Oreo няма да види никога.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#30

Значи за единият за телефон ще чакам ъпдейта в края на март , а за другия в началото на април . Дано вкарат онази фулскрийн функция която чакам доста време
Въпреки че за ъпдейта ще е а 3S не за 3S prime, ам й ги разделят като оделни

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#31

Дано да махнат допълнителната страница, за мен е много глупава при положение че всички тея неща можеш да си ги изкараш на иконка или джаджа, те даже си стоят на иконки по екраните :д

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#32

Мисля че при китайския стабилен имаше тази опция да се махне допълнителната страница . И мен мен дразни . Аз чакам фулскрийн отпцията с жестовете , че да мога да скрия бутоните и да се увели с още малко така или иначе не малкия дисплей Smile

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#33

А сега нямаш ли опцията за скриване на бутоните, в смисъл да се появяват при плъзгане без да намалят екрана
Цитирай
#34

Едно е да забраниш бутоните, друго е да ползваш жестовете ot iPhone X вместо бутони
Цитирай
#35

На 3S prime ми излесе ъпдейта за MIUI 9.5 този път познаха с това че ще излезе до края на месеца . Сега чакам на 5 Plus другия месец

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#36

Излезе 9.5.1.0 китайски глобален

Note 4 + Note Edge + Redmi 5Plus
Цитирай
#37

mi mix 2 се ъпдейтна до 9.5.4.0. Global stable (ODEMIFA) 8.0 Oreo, не виждам някаква промяна в производителността и батерията. Само изчезна опцията за рандом тапети на lock screen-a, а я ползвах, появи се един постоянен 4ти прозорец с някакви ненужни за мен тъпни и изчезна опцита за теми на телефона,а ги ползвах, май не трябваше да ъпдейтвам...

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#38

Промени си региона на някоя страна която не е в европейския зъюз....би трябвало да се появят темите и тапетите
https://forum.androidbg.com/showthread.p...88&page=17

http://en.miui.com/thread-1906854-1-1.html
Цитирай
#39

Дойде глобален стабилен 9.5.3.0 и за Redmi 5 Plus.
За сега впечатлениятами са много добри леко променени известия към по добро според мен.
Чакания, от мен лично с голям интерес, фулскрийн или премахване на софтуерните бутони е супер. Много удобна функция откриваща още около сантиметър от ползващата се част наекрана.
За изчезналото приложение затемите вече го написа колегата преди мен. Само ще допълня, че ако изберете Индия автоматично ще се инсталират приложения които са предвидени за тях. Те съответно могат да се изтрият. Аз избрах Беларус понеже съвпада с нашият часови пояс, но която и държава да се избере часа може да се коригира.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#40

Значи скоро трябва и на Redmi 5, трябва да се появи.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#41

Проверявай ръчно заактуализация на мен така ми излезна. Не дойде самичък

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#42

Още няма. В сайта на MIUI пише че е пусната китайската версия 9.5. Така че до няколко дни сигурно ще тръгне и глобалната. Иначе как се държи телефона?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#43

Държи се прилично , ще не мога да преценя с батерията какво е положението .Всичко друго си е нормално , а променили са и звука при заключване и отключване и дизайна на приложението за оптимизация

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#44

Чета във форума на MIUI, че се оплакват от батерията. Голям разход на енергия. Как е положението?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#45

Ще мога да кажа след 3-4 като му направя 2 зареждания и като го засека като хората. Утре мисля да го оставя изцяко на екран и да го потормозяда видя колко ще издържи

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#46

Ако не знаете, пуснат е пач за Face Unlock. Не съм го пробвал и чесно казано не ме вълнува. Но за тези дето искат да отключват телефона си като му се пулят насреща  Big Grin, може да пробват. Трябва да са с MUIU 9 и Андроид 7/7.1. И да следват инструкцията точно.

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthr...ace%2Bunlo

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#47

Във форума на MIUI, върви дискусия за фейк ROM. Слаган на Redmi 5/Plus. И доста случай, когато се получи OTA ъпдейт, да се 'счупи' телефона.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#48

Моя дойде с такъв фейк ром бая борба падна. Сега може да има нова партида с нова версия на фейк ром. В началото спрягаха 9.2.0.2 след това, ако не бъркам се появи 9.2.6.0 май беше и доата зор виждат с грешка 86006 кяото излиза при опит за отключване.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#49

Те за това бяха написали, да се гледа буквеното означение, може да се види в сайта на MIUI. Но как и кой слага такива 'неофициални' ROM-ве?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#50

Къде ги гледате тези буквени означения? Глобалната версия в последните партиди пак ли е с този фейк ром?
Гледам разни обяви в ОЛX и на снимки се вижда тази 9.2.6.0 която е проблемна.

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)