Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 9 - Global stable (mi 6/5s/mix/max2/RN4/4x)
#51

Най вероятно става дума за буквите след версията на рома. Но съм засичал фек ром и истински с еднаква абривиатура[Изображение: a98832d329742d62bdad8720ccd9fe2f.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

С 9.5.3 всичко наред ли е?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#53

Да всичко си е ок. Бях с 9.2.13.0 и си дойде с ОТА 9.5.3.0

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#54

Да, става дума за тези буквени означения, след версията на ROM-а. Също може да се провери MIUI сайта, коя е версията за конкретния модел Xiaomi. И да се внимава от къде се купуват телефоните. Има доста изписано в глобалния форум на MIUI, за брикнати телефони. Когато от фалшив ROM се опиташ да ъпдейтнеш до по-нова версия.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#55

Вчера ми излезе ъпдейт до 9.5.4 0 NDDMIFA, и вместо нещата се ги правят по добри, естествено разваляме...След ъпдейта изчезна приложението теми.След търсене разбрах че за определени страни, ще се спира.Смених региона на Хонконг, и се върна..Глупавия mi browser, има вградени преки връзки, който не могат да бъдат премахнати-facebook,twiter,youtube и други.
Отначало телефона позабиваше и тн.Май ще даунгрейдвам, или ще му сложа къстъм ром и ще се приключи с глупостите.Тествам батерията дали пада по-бързо, и ще преценя..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#56

Ще виниш европейския съюз за темите
Цитирай
#57

Аз това така и не го разбрах, защо в ЕС няма теми и защо са забранени

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#58

Някаква директива, било за авторски права, било за нещо друго. То тия кавали в Брюксел, освен директиви друго не мислят.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#59

Ами не е голяма драма, но ако човек обича да си променя често темите ..... При мен лично най-много ми допада от вградените Limitless
Цитирай
#60

То че не е драма не е, просто ми беше интересно защо ги махнаха.
Аз липно още от старото редми съм си комбинирал няколко теми в една и за да ми е удобно и да ме кефят иконите и така си седи не променям нищо

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#61

Що ме спрат и приложението музика, и камерата де*а и буклуците бе...

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#62

(2018-04-12, 10:41:15)galev_90 написа:  Що ме спрат и приложението музика, и камерата де*а и буклуците бе...

Без коментар.... от тея регламенти процедури и всякакви Евро--измислици , човек неможе дори и телефона си да променя според желанията си......
Цитирай
#63

Направо съм бесен ебаси.От простотии, ще ме карат да слагам някакви гаражи ромове и тн ебаси.. Не стига че всеки се е спрял на продукт от дадена марка, а и да ни шибат кой както знае.Отначало беше с заключването на буутлоадъра, сега и тая простотия..
Какви авторски права, какви простотии.Нали ако имаше авторски права, щяха да са платени, или нямаше да могат да се редактират например

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#64

Относно ъпдейт до 9.5.4 0 NDDMIFA, при мен дойде вчера и не виждам никакви разлики в самия телефон , който да са видими на пръв поглед, Ще ми трябва няколко дни за да има мнение относно има ли подобрение в RAM и дали има някакъв дрейн на батерията.
Цитирай
#65

Визуални разлики няма. Просто поправя бъговете, дето са натворили китайците. Явно положението е много зле, голяма излагация. То Редми 5, още няма ъпдейт.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#66

Глобалните бъгове се творят от индийците
Цитирай
#67

То за това е трагедията. Разбрах. Undecided  Явно трябва да избера бета или eu версия.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#68

Taка или иначе трябва да тестваш всичко, за да намериш перфектния ром Smile
Цитирай
#69

Е такъв ако намери някой да се обажда. Има или по лош или по добър РОМ за нуждите на всеки

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#70

То перфектен няма. Ама за сега клоня към eu. Девелопър версията, пак ли индийците я мажат?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#71

Къв е тоя EU ром и с какво ще да е по различен от стабилния

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#72

До колкото знам, базиран е на китайския. Всяка седмица ъпдейт. И според някои хора, е по-читав от индийския.

https://xiaomi.eu/community/

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#73

Ясно. Сега гледам че редми 5 е излезнал 9.5.7.0

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#74

Да, ама не е за всички още. Защото го няма за сваляне в сайта. Ще изчакам да видя какво за намазали, преди да го инсталирам.

Девелопър версията, китайците или индийците я правят?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#75

Нов ОТА ъпдейт за Mi Max 2 - 9.5.4.0.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)