Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 9 - Global stable (mi 6/5s/mix/max2/RN4/4x)
#76

Това новото приложение ' Почистване' (дето иконата му е като метла) във версия 9.5, не се ли дублира с 'Оптимизиране'? За какво са две приложения, дето вършат една и съща работа?
Другото което забелязах е, че ако са активни жестовете, не може да ползваш опцията за работа с една ръка. Тоест няма как, да плъзнеш пръста и да смалиш екрана. За да стигнеш по диагонал до другия ъгъл.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
Аксесоари
#77

При мен съобщение с "метлата" излиза като инфо за натрупан кеш. Иначе изтриването го правя ръчно.

 
Цитирай
#78

Не съобщение, имам го като приложение. С него се чистят ненужни файлове и кеш, ама същото прави и другото приложение. Сега имам едно с иконка метла и едно с иконка щит. И вършат една и съща работа.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#79

Попринцип клийн мастъра го има под дефолд в оптимизацията, но го има и отделно като апликация. Авно си го свалил предварително и за това ги имаш и на двете места. Иначе няма логика да ти излезне като приложение след актуализация

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#80

Там е работата, че изобщо не съм го свалял. Точно след актуализацията днес, се появи. Вече го премахнах. Може би, за Redmi 5 го пускат.
Някой решил ли е проблема, как да смали екрана, за да се работи с една ръка?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#81

Това с едната ръка мисля, че на фулскрий няма как да го ползваш понеже липсват бутоните. А той все пак е комбинация от тях

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#82

Cleaner, Blocklist, Permissions и други могат да се извадят и като отделни икони извън Секюрити аппа, поровете се в настройките му. И е вярно че при единия ъпдейт cleaner-а се беше появил самосиндикално на хоумскрийна.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#83

бате.. мен не ми пращат... дай малкУ на менЕ

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#84

Одеве дойде и за redmi 5 plus актуализацията

[Изображение: 6fcefeb83568792402146090a72e4403.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#85

Привет,
Един въпрос ме тормози още от момента, в който взех моя redmi 5 plus.
Реално, до този момент никога не съм ползвал miui, а през последните 4-5 години залагам изцяло на Nova prime.
И в момента телефонът ми е с nova, но имам подозрения, че в тази конфигурация заминава доста повече ток отколкото ако си ползвам стоковото miui.
Имате ли наблюдения по темата и ако да, какви са те?

Google Pixel 6a
Цитирай
#86

(2018-04-17, 09:22:35)abv86 написа:  Това новото приложение ' Почистване' (дето иконата му е като метла) във версия 9.5, не се ли дублира с 'Оптимизиране'? За какво са две приложения, дето вършат една и съща работа?
Другото което забелязах е, че ако са активни жестовете, не може да ползваш опцията за работа с една ръка. Тоест няма как, да плъзнеш пръста и да смалиш екрана. За да стигнеш по диагонал до другия ъгъл.

Настройки-система и устройство-допълнителни настройки-ползване с една ръка.Имаш избор до колко инча да смалиш екрана .
Цитирай
#87

Колега активирай си фулскрийна и опитай да пуснеш ползването с една ръка. Аз не успях понеже няма буторни, едната ръка се пуска от тях.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#88

Хич не съм доволен след последния ъпдейт до 9.5.4.Гола вода е ебаси.То браузъра постоянно спира, галерията също.Браузъра отвреме навреме, пиша сайт и не отваря нищо.Излизам, затварям го пускам го наново и чак тогава тръгва.Почва да ме дразни това след всеки нов ъпдейт, нещо да спира да работи... Сърбят ме ръцете, да до разкарам и да си ползвам стоков андроид с къстъм ром..Някой случайно да ползва къстъм ром на mi max 2?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)