Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гугъл акаунт
#1

Колеги пиша ви със доста странен проблем.
Телефона е galaxy s7 edge андроид 7 или 7.1.
Паролата за Гугъл акаунта е била забравена сменена е след което на телефона са били пуснати фабрични настройки. Когато се включва и поиска акаунт той се въвежда съвсем правилно но телефона казва, че паролата е грешна. При опит да се смени не ни дава да въвеждаме акаунт 24 часа телефона е неизползваем вече повече от 27 часа. Какво мога да направя по въпроса.
Искам само да кажа че телефона не е във мен в момента понеже е на майката на моя приятелка. Опитвам да и помогна от разстояние но не се получава, за това питам вас. Ако някой знае какво да се направи нека сподели имат възможност да ми го изпратят и аз да не казвам голяма дума но ги чувам нещата и при добро обяснение от вас мога да се справя с проблема. Благодаря предварително на отзовалите се. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Като минат 72 часа ще стане
Цитирай
#3

(2017-11-17, 16:41:37)mario_gangstera написа:  Като минат 72 часа ще стане
Ъъъ това истина ли е? Повече ми звучи като шега..   Tongue
Цитирай
#4

Онзи ден имах същия проблем с едно леново. Някъде в нета намерих че след версия 5 на андроид това било като някаква защита и се оправяло след 72 часа от хардресета. Изчаках трите дни и телефона си прие мейл адреса и никакъв проблем нямаше.

https://m.androidcentral.com/what-do-if-...setting-it
Цитирай
#5

Ясно благодаря много. След дълго мъчение е получила имейл че от 3 до 5 дни ще се свържат с нея и сега просто чакаме. Иначе вече намерих няколко урока как да заобиколим google frp. Но за сега няма да пипаме ще изчакаме както казаха в писмото от 3 до 5 дни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)