Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.
#1

[Изображение: black-friday-MOBILE.jpg]

Коментирайте тук всичко свързано с Black Friday / Черен Петък.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Това, което бях набелязал в еМаг изчезна и при мен си загуби смисъла. Направи ми впечатление, че цената на Asus Zenfone ZE554KL беше 999лв доскоро, сега е 1049лв - утре ще видя дали ще го има пак "намален" на 999лв. Smile В същото време в друг онлайн магазин го има НЕнамален за 972лв. Все пак сме в България и по-лесно ще повярвам в Дядо Коледа, отколкото че има коректни търговци...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

https://www.preisjaeger.at/deals/preisfe...5#comments

Гледам тоя сайт всеки ден Smile

Не вярвах и аз на намаления разни но се убедих че съществува и тоя вариянт.
Днес си поръчах https://www.cyberport.at/echo-plus---mit...004r4hwncl след като видях намалението в https://www.preisjaeger.at не ми се вярва да е истина но да пробвам най вероятно е станала някаква грешка за 11,90евра ще падне игра в къщи с това чудо ако настина е такова намалението

P.S
Грешка в цената Sad

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Има разни тънкажи, ама се иззимат минутка след като се появят (може и фейк ордъри), ама все пак...
Цитирай
#5

Аз чаках да купя едни неща и на децата по едни слушалки от Зора,обаче сега с намалението струват колкото преди два месеца Smile Българска работа. Както и да е поръчах вече от чужбина.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#6

Някой знае ли в колко часа почва Черният Петък в Емаг?

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#7

(2017-11-24, 01:15:41)vikic написа:  Някой знае ли в колко часа почва Черният Петък в Емаг?
  Рано сутринта....поне така казва сайта им...
П.П.- Google Play също има Черен петък. Имат доста намаления....
Цитирай
#8

Сайта на Емаг вече е активен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#9

E, баш това, което ми трябва, не е намалено, разбира се Smile
Ама ей това е убийствено намаление! https://www.emag.bg/smartfon-asus-zenfon...Q2BBM/#Бял
от 888 на 884.40 Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#10

В техно*олис и те*март е истината - малко, но на всичко.
А и С7 в ем*г ми се струва, че е супер за 699 лв.
Цитирай
#11

Adguard - намаление на цените на 50% : https://adguard.com/en/license.html#new/...MIUM/365/1

 
Цитирай
#12

В емаг гледам P10-ката от 1000 на 800 лв и се чудя дали да не си го поръчам. Притеснявам се само за гаранцията. Четох, че не дават гаранцията предоставена от производителя, а си изписват тяхна си, която съответно важи само пред тях. P10 по принцип има 3 години гаранция, а в сайта я обявяват като 2. Струва ли си да рискувам се чудя...  Unknw_mini

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#13

MacBook Air 13" за 1670 лв. (emag) дали си заслужава? В други сайтове е около 2000.
Цитирай
#14

Бива си я цената за Macbook-a,само да не излезе препакетиран..редовния им номер.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#15

Погледнах няколко неща, които ме интересуват - старата схема: увеличили сме с 40%, намаляваме с 30-35%. Не, мерси!

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#16

(2017-11-24, 12:02:10)BloodBullet написа:  В емаг гледам P10-ката от 1000 на 800 лв и се чудя дали да не си го поръчам. Притеснявам се само за гаранцията. Четох, че не дават гаранцията предоставена от производителя, а си изписват тяхна си, която съответно важи само пред тях. P10 по принцип има 3 години гаранция, а в сайта я обявяват като 2. Струва ли си да рискувам се чудя...  Unknw_mini

Mate 9 - ката и тя беше на 800лв. ,ако не те бърка по-големият размер и ако не е изчерпан вече се!
Цитирай
#17

(2017-11-23, 17:22:36)hazART написа:  Утре Black Friday, някой набеляза ли се вече какво да търси и какво ще си купи? То попринцип в България си им е традиция да вдигат цените, и после да ги свалят, може би и другаде е така, но пък има и добри оферти.

Не е само в България, навсякъде завишават цените.

Huawei P10
Цитирай
#18

(2017-11-24, 12:02:10)BloodBullet написа:  В емаг гледам P10-ката от 1000 на 800 лв и се чудя дали да не си го поръчам. Притеснявам се само за гаранцията. Четох, че не дават гаранцията предоставена от производителя, а си изписват тяхна си, която съответно важи само пред тях. P10 по принцип има 3 години гаранция, а в сайта я обявяват като 2. Струва ли си да рискувам се чудя...  Unknw_mini

P 10 има стандартна 24 месечна гаранция, но с регистрация на устройството в HiCare получаваш допълнителните гаранционни условия>

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#19

(2017-11-24, 17:16:52)bitmad написа:  P 10 има стандартна 24 месечна гаранция, но с регистрация на устройството в HiCare получаваш допълнителните гаранционни условия>

Мерси за инфото колега, така или иначе го поръчах, в понеделник ще се разбере подробно.  Big Grin

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#20

Какво решихте да си купувате от Black Friday, или ще си остане само Friday.
Ако може някой модератор да изтрие 2017г. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

Май ще си остане обикновен Петък

Emag заточват цените, в момента Lol
Май скоро ще спрем да следим промоции над 30%
По-добре Черният Петък в Технополис с 10% ТО,
отколкото 50-70% отстъпки
като преди това стоките са завишени с 100%
Цитирай
#22

Не се пускам по тази пързалка. Каквото ми е нужно в даден момент, си го купувам тогава. Не вярвам в черните намаления. А и стресът около  мероприятието твърде голям. Нямам време и нерви да инвестирам в това. А и рискът да се набутам с изгодни, но излишни неща не е малък.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#23

Аз всяка година чакам "черните петъци" и всяка година си набелязвам нещо (няколко продукта от един тип) и сравнявам цените преди след и в петъка "боцкам" Big Grin
Тази година имам нужда от Wi-Fi рутер и ще чакам.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#24

И аз преди време следях един рутер от емаг! Какво се оказа в действителност, месец преди черния петък качиха цената с 15%, и на черния петък я намалиха с 10%! Е това са черните петъци и "коледни и великденски" намаления в България! Казвам в България, защото от няколко години имам възможност да видя какви са намаленията вцяла Европа без да е коледа или великден!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#25

Разбира се.

В амазон.de е намален новия Киндъл с 43 евро.

В петък ще има -40% на селекция книги в Колибри (двете им книжарници в София и онлайн на сайта им).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)