Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на батерия.
#1

Мога ли с тази батерия да заменя сегашната? https://www.emag.bg/rezervna-baterija-so...ction=view
Цитирай
Аксесоари
#2

Къде ще я смениш?
Аз не бих се занимавал
Отиди в сервиз на Сони
Батерията със смяна и гаранция е около 80 лева
Цитирай
#3

(2017-11-23, 22:57:56)Pacogamer написа:  Мога ли с тази батерия да заменя сегашната? https://www.emag.bg/rezervna-baterija-so...ction=view

Нямаш нужните умения и инструменти за да смениш батерията. Това не ти  е нокия с фенерче, да свалиш капака и да туриш новата батерия. Моя Z5 компакт си е със здрава батерия.
Цитирай
#4

Не е невъзможно със сешоар и много бавна и внимателна работа.
Цитирай
#5

(2017-12-08, 09:01:02)GH0STFACE написа:  Не е невъзможно със сешоар и много бавна и внимателна работа.

И с какво ще я залепи батерията?  C200? А как ще свали старата? Явно е, че автора си няма хал-хабер понятие от това. Аз не бих се занимавал с това за да не о*ера работата.
Цитирай
#6

(2017-12-08, 20:36:22)nnvviiddiiaa написа:  И с какво ще я залепи батерията?  C200? А как ще свали старата? Явно е, че автора си няма хал-хабер понятие от това. Аз не бих се занимавал с това за да не о*ера работата.
Явно и ти си нямаш понятие от това.
Без проблем се сменя батерия ако си малко сръчен. Има си лепенки за всичко.

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай
#7

(2017-12-10, 09:44:29)GH0STFACE написа:  Явно и ти си нямаш понятие от това.
Без проблем се сменя батерия ако си малко сръчен. Има си лепенки за всичко.

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop

Ами за това написах: "че не бих се занимавал с това за да о*ера работата". Това, че ти, да речем, ще се справиш, не значи, че и другите са такива. Да вземе некоя бракова бройка и да се учи на нея, а не на работещ телефон.
Цитирай
#8

Това мисля всеки сам може да си го прецени. Не е необходимо някой да му казва че е "некадърен" и няма да се справи Wink

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)