Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къде е сервизират емаг ?
#1

Здравейте имам нужда от бърз отговор .. Харесал съм си Samsung galaxy S7 от EMAG ( директно от тях) някой знае ли при евентуална повреда къде ще бъде сервизиран телефона в техен сервиз или в такъв на самсунг ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изпращат куриер да вземе апарата и после заминава в Румъния, а след като го ремонтират пак пристига по куриер - всичко е за тяхна сметка.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

(2017-11-24, 20:19:30)centur написа:  Изпращат куриер да вземе апарата и после заминава в Румъния, а след като го ремонтират пак пристига по куриер - всичко е за тяхна сметка.
Благодаря ,а имате ли представа колко време отнема подобна процедура?
Цитирай
#4

според зависи, може две седмици, може и месец.
Цитирай
#5

Благодаря , купих го снощи дано не ми се налага да го изпращам Smile може да архивирате темата Smile
Цитирай
#6

Моя опит показва, че почти винаги се чака максималното допустимо време - 20 работни дни , или 28 общо в месеца , т.е. целия месец. Почти не е имало случай да чакам по-малко, ако ще и за нещо елементарно да е.
Цитирай
#7

(2017-11-29, 15:30:47)alisali1234 написа:  Моя опит показва, че почти винаги се чака максималното допустимо време - 20 работни дни , или 28 общо в месеца , т.е. целия месец. Почти не е имало случай да чакам по-малко, ако ще и за нещо елементарно да е.
За Емаг ли става въпрос? 
Аз съм имал сервиз на Лаптоп Асус при който беше подменен дисплея за 5 дни гаранционно!
Цитирай
#8

Не само за емаг, за всички като цяло.
Цитирай
#9

Другият ми опит е с телевизор от Технополис, който му се пусна една малка черта на матрицата. Върнах го в магазина и на 17-тия ден ми се обадиха и ми казаха, че от сервиза са издали протокол за замяна телевизора ми с нов. Отидох в Технополис и ми дадоха запечатен телевизор, който и до днес си работи без проблем. Самите производители си поемат всичките разходи по ремонтите на техните продукти, просто докато се завърти машината в някой случай си трябват 30 дни, в др. случай им трябват 5 и така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)