Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смарт часовник с Андроид 5.1 Помощ! !!
#1

Здравейте колеги сдобих се със смарт часовник със андроид 5.1модела е TenFifteen X01 Plus 3G Smartwatch) 1 гб рам 8 гб памет и карта памет. .Проблемите ми са следните. .При идване на часовника нямаше гугъл плей магазин. . При инсталиране на такъв (пробвах доста версии..) получвам грешка с код 0 ... Виждам приложения акаунта си всичко дадах "пермисион разрешение на всичко свързано с магзина, пробвах да изчистя данните, смених акаунта,  направих цялостен рестарт до фабрични настройки. .. проблема грешка 0 стои, Инсталирам без проблем от други места приложения "блякмарт " и тн. . всичко върви без проблеми. .. 
Втори проблем свързан с първия. . На някой места виждам че пишат че за пълни права трябва рут и да се разреши магазина да инсталира след това. .. Няма букса конекторите за зареждане са магнитни. . Има ли начин за рут с приложение нещо по лесно, Вариант за рековъри режими отпадат на китайски има нещо си. . няма шанс от там.  Дайте идеи ще съм благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

гугал
Версий
стой (като имаш предвид стои)
идей

+ всичко с главни букви, което се счита за "крещене" Angry

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

^ Можеше и по-зле да е положението.

Иначе по темата, все пак си мисля, че може да не си дръпнал правилния маркет. Виж този:
http://opengapps.org

П.П. Като гледам по клипчета този часовник си има андроид плей.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Да и аз това видях но тук няма.. нямам идея защо.

(2017-12-10, 07:52:16)centur написа:  гугал
Версий
стой (като имаш предвид стои)
идей

+ всичко с главни букви, което се счита за "крещене" Angry
Тези "й" си ги слага клавиатурата сега ги видях за което се извинявам. Благодаря за корекцията.

Грешката е ето тази. .
https://android-fix.com/google-play-prob...ode-0.html
Цитирай
#5

Клавиатурата е самообучаваща се, т.е. каквито думи, речник и начин на писане използваш, това запаметява клавиатурата. По принцип "и" се пише, когато използваш множествено число "версии", "стои", "идеи", "които", а "й" се използва, когато говориш в единствено число "който", "чийто" и др. Като видиш грешна дума на клавиатурата си, задържаш я с пръст и я изтриваш.
Цитирай
#6

Изцяло спрях подсказката .. Решение на проблема ми с грешка 0 все още няма. ..
Цитирай
#7

Пробва ли да намериш Гугъл инсталер? Ако го имаш него на часовника с него се инсталират плей и сървисите му - би трябвало да тръгне всичко.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#8

Гугал инсаилер се инсталира всичко което е вътре, след 80% някъде почва да дава грешка( гугул фремлорк). .. нонстоп се показва с Ок, Изчистих кешове рестарт. . нова грешка в гугъл магазина сега "rh-01 error " досадната грешка от преди това постоянно излиза. и се наложи да деинсталирам всичко. . Някой ако има някъде качено работещо за версия 5.1 да даде линк да пробвам. ..До тогава тегля от разни сайтове. apk и блякмарт. ..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)