Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Показва икона а не градусите на времето
#1

    Приложенията за времето показват иконата на приложението а не градусите - Xiaomi Redmi 4X MIUI 9.1.1.0
Пробвах различни приложения и теми но греда.
Хелп!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с изчистване кеша на приложението и провери дали синхронизацията е активирана за въпросното приложение.

 
Цитирай
#3

Не е от това...
На нова инсталация го прави.
На старото хуавейче беше ОК.
Цитирай
#4

Е аз виждам някакви градуси

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#5

(2017-12-11, 17:59:26)Hukkku написа:  Не е от това...
На нова инсталация го прави.
На старото хуавейче беше ОК.
Виждам и аз, че показва градуси, а и реших, че за стоковото приложение става въпрос.

 
Цитирай
#6

За какви градуси става въпрос, аз и на неговата снимка виждам градуси а той казва че не показва градуси?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

Не показва градусите в статус бара, най- горе вляво. Показва само иконката на приложението.
Цитирай
#8

Виж в ,,Разрешения''можеш ли да направиш нещо...и в сампто приложение в настройките.Аз съм си сложил Another Wodjet,показва гугълското време.Простичко и не заема място и като цъкнеш на градусите ти отваря по-подробна прогноза.Между другото многократно съм сравнявал това което показва Гугъл с термометри тук и там и ми се струва,че най-вярна е гугълската прогноза и моментна температура.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

[attachment=18952 написа:Miro2210 pid='1440192' dateline='1513026284']Виж в ,,Разрешения''можеш ли да направиш нещо...и в сампто приложение в настройките.Аз съм си сложил Another Wodjet,показва гугълското време.Простичко и не заема място и като цъкнеш на градусите ти отваря по-подробна прогноза.Между другото многократно съм сравнявал това което показва Гугъл с термометри тук и там и ми се струва,че най-вярна е гугълската прогноза и моментна температура.

Е виж, че и на теб горе до часовника не ти показва градусите...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Е кой казва,че задължително трябва да ми излезе температута в статусбара ..?? Big Grin Big Grin Това което ползвам аз въобще няма такава опция,докато твоето би трябвало да има.Провери в настройке на приложението ...


Доп;ами мисля че не може да се показва температурата там.Инсталирах твоето приложение и пак иконата само излезе,пробвах и на таблета с чист андройд но там излязоха градусите Big Grin.Мисля,че четох някъде че в последните MIUI 9 подобен тип известия са преместени в панела за известия а в статусбара се показва само иконата.
Цитирай
#11

Колеги, ще попитам тук, за да не правя цяла нова тема. След ъпдейта до miui9, оригиналния уиджет с часовника и времето се промени, стана във формат 4х1 и вече отдясно има икона на времето. Проблемът е, че при мен тази икона, при почти всякакво време си стои на слънце с облак. И вечер е така, вместо да стане на луна.. Само при дъжд съм виждал да се смени на облак с капки.. Иначе времето се ъпдейтва, статуса се сменя там - ясно, облачно и тн.. Но - слънце с облак в 99% от денонощието.. Само при мен ли е така,обръщали ли сте внимание?
Цитирай
#12

През нощта иконка с луна не съм забелязал да има и при мен.

 
Цитирай
#13

Много рано си лягаш.


А по темата - и при мен е слънце с облак през повечето време
Цитирай
#14

Благодаря ви, явно е всеобщо бъгче, не е само при мен нещо да се е объркало. Сигурно ще го оправят с някой от следващите ъпдейти.
Цитирай
#15

(2017-12-12, 09:27:27)Sv3TL10 написа:  Колеги, ще попитам тук, за да не правя цяла нова тема. След ъпдейта до miui9, оригиналния уиджет с часовника и времето се промени, стана във формат 4х1 и вече отдясно има икона на времето. Проблемът е, че при мен тази икона, при почти всякакво време си стои на слънце с облак. И вечер е така, вместо да стане на луна.. Само при дъжд съм виждал да се смени на облак с капки.. Иначе времето се ъпдейтва, статуса се сменя там - ясно, облачно и тн.. Но - слънце с облак в 99% от денонощието.. Само при мен ли е така,обръщали ли сте внимание?
Наблюдавам го от известно време и засега сменя иконката спрямо показанията.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

И при мен не се сменя,все е слънчево през облаци.Дори сега, вечерта,си стои така.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#17

[Изображение: d108a5f0d45d9cab9eee7b89cf8685a9.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18
Video 

В момента


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#19

От Google Play - Weather Mate(Weather M8) има избор на доставчик на време. Показва температура в статус бара и на заключен екран [Изображение: dc6db4ca4595fb462e19ccb0ed9c1b8a.jpg][Изображение: 905889fff0fb51d514c01cb8506ecd93.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

Мерси,ще се пробва.И вградения имаше смяна на доставчик на времето,ама не мога да го намеря.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#21

(2017-12-20, 21:01:44)mark6 написа:  От Google Play - Weather Mate(Weather M8) има избор на доставчик на време. Показва температура в статус бара и на заключен екран

Приложението наистина е много добро, но имам един малък проблем. Активно е само докато е отворено. В момента, в който изчистя работещите приложения от левия бутон и иконката за градусите горе изчезва. Как може да се направи така, че градусите да си стоят постоянно- както е часа, мрежата, иконката за батерията?
Цитирай
#22

(2017-12-21, 08:25:38)patronaroker написа:  Приложението наистина е много добро, но имам един малък проблем. Активно е само докато е отворено. В момента, в който изчистя работещите приложения от левия бутон и иконката за градусите горе изчезва. Как може да се направи така, че градусите да си стоят постоянно- както е часа, мрежата, иконката за батерията?
Настройки - разрешения- други разрешения М8



[Изображение: 74da7bdf3a5d22171a303b83eb4eba6f.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

(2017-12-20, 21:15:05)bojoviki написа:  ...И вградения имаше смяна на доставчик на времето,ама не мога да го намеря.
Ако визираш стоковото приложение, то там доставчикът на времето е само един - AccuWeather.

 
Цитирай
#24

Не съм ползвал друго приложение,би трябвало на Xiaomi то да е.Ама бях открил три доставчика,къде обаче рових......

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#25

Във Weather Mate (Weather M8) я има въпросната опция за избор - вероятно там.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)