Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звуково известяване при пропуснато повикване - проблемно!
#1

Здравей те!
Жена ми ползва едно Redmi 4X. Та след актуализацията до Андроид 7 вече не може да се получават звукови известия от пропуснати повиквания.
От доста време назад, както аз, така и тя ползваме RocketDial Dialer & Contacts. И никога до сега каквито и марки телефони да са ползвани не е бивало тази функция от RocketDial Dialer & Contacts да не сработва. Точно заради този проблем бяха върнати и заводските настройки, но отново не сработва. От настройките за известявания на самият телефон също е зададено да има звуково известяване, но уви.
Та въпросът ми е: имали решение на този проблем, щото ми се вижда така нелогично да не може да се ползва тази функция.
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурно ли е че програмата работи на андроид 7 без проблеми?
Някои стари програми просто стават несъвместими в един момент
Цитирай
#3

(2017-12-15, 17:10:00)m65 написа:  Здравей те!
Жена ми ползва едно Redmi 4X. Та след актуализацията до Андроид 7 вече не може да се получават звукови известия от пропуснати повиквания.
От доста време назад, както аз, така и тя ползваме RocketDial Dialer & Contacts. И никога до сега каквито и марки телефони да са ползвани не е бивало тази функция от RocketDial Dialer & Contacts да не сработва. Точно заради този проблем бяха върнати и заводските настройки, но отново не сработва. От настройките за известявания на самият телефон също е зададено да има звуково известяване, но уви.
Та въпросът ми е: имали решение на този проблем, щото ми се вижда така нелогично да не може да се ползва тази функция.

Видя ли в Разрешения, да не е нещо там ънчекнато?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

Ресет Прави ли?
Цитирай
#5

(2017-12-15, 18:10:25)suffer написа:  Сигурно ли е че програмата работи на андроид 7 без проблеми?
Някои стари програми просто стават несъвместими в един момент

Да, заради това споменах, че тази програма си работи абсолютно коректно на всички устройства, които сме ползвали до сега. Аз ползвам S7 и там няма проблеми. А програмата не е стара, ако това се има предвид, тя си се актуализира.

В Разрешения всичко си е както трябва.

И е ресетвано устройството.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

(2017-12-16, 07:07:52)m65 написа:  В Разрешения всичко си е както трябва.

Колегата имаше в предвид разрешенията, които се намират в настройки, разрешения, други разрешения.
Цитирай
#7

(2017-12-16, 09:14:07)Friz написа:  Колегата имаше в предвид разрешенията, които се намират в настройки, разрешения, други разрешения.
Точно!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#8

Веднъж имах подобен проблем - беше объркана мелодията за известяване и по точно използваше стара която беше изтрита. Виж да не е това

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)