Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моторола Мото G5Plus
#1

Здравейте. Купихме на съпругата въпросния модел и не мога да разбера този телефон има ли опцията за автоматичен отговор на позвъняване при доближаване до главата. Говоря за стокова опция. Рових по менюто и е в нета, но нищо не намерих. Благодаря предварително.

Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

В Moto Actions мисля, че има при вдигане на апарата да спре да звъни и при обръщане да затвори. Виж там. При леновотата функцията е в телефонния указател. Другото място е в Достъпност.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#3

Няма такава опция. Гледах, рових. Никъде няма. Аз съм с ЛеновоVibe P1. При мен се води интелигентен отговор. Звъни ,вдигаш до ухото и разговора започва. Това ми се струва несериозно доста по нов модел телефон на една и съща фирма, и да няма такава елементарна екстра. Иначе това с обръщането и заглушаването го има и при двата.


Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

@slavimi При мен се води интелигентен отговор. Звъни ,вдигаш до ухото и разговора започва.

Ами в обратния случай, ако не искаш да вдигнеш, цял ден ли ще дрънчи телефона? Нищо си му няма на телефона.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#5

(2017-12-20, 19:47:45)niun01 написа:  @slavimi При мен се води интелигентен отговор. Звъни ,вдигаш до ухото и разговора започва.

Ами в обратния случай, ако не искаш да вдигнеш, цял ден ли ще дрънчи телефона? Нищо си му няма на телефона.
Е аз това казвам че моя дето е по стар модел има и двете функции- като искаш да вдигнеш не се правиш на диджей да плъзгаш по дисплея, а си го слагаш до ухото и почваш да говориш. Като не искаш -само го обръщаш наопаки и спира да дрънчи. Странно е, че уж по именитата от двете фирми има пропуски и то елементарни. Да като махна и че не работи адаптивното осветление на дисплея е страхотен телефон за парите си (по-малко от 450 лева)

Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Колеги, от днес 23.03.2018г. Motorola Moto G5 влиза в промоция в Техномаркет на цена 299лв. + ПОДАРЪК Слушалки Motorola Pulse Max. Налазвайте Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)