Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor 8 смяна на продуктов id.
#1

Колеги ползвам honor 8 и съм доста доволен/смених около 10 през тази година и накрая пак се върнах на него/.Едно нещо ме дразни.На моделите за китайския пазар е оставена настройката за скриване на бутоните,на останалите е премахната.Не искам да слагам допълнителни програми защото всички имат бъгове.Идеята ми е има ли начин от frd-l09 да го направя на frd-tl00 или frd-al10.За да мога да кача софт за тях и да имам въпросната функция.Няколкото китайски приложения и качването на google play след ресет не са проблем.
Дано правилно да съм формулирал въпроса и да сте ме разбрали.Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-12-19, 16:55:43)boboe написа:  Колеги ползвам honor 8 и съм доста доволен/смених около 10 през тази година и накрая пак се върнах на него/.Едно нещо ме дразни.На моделите за китайския пазар е оставена настройката за скриване на бутоните,на останалите е премахната.Не искам да слагам допълнителни програми защото всички имат бъгове.Идеята ми е има ли начин от frd-l09 да го направя на frd-tl00 или frd-al10.За да мога да кача софт за тях и да имам въпросната функция.Няколкото китайски приложения и качването на google play след ресет не са проблем.
Дано правилно да съм формулирал въпроса и да сте ме разбрали.Мерси предварително.
Не мисля, че има такъв вариант колега. Търсих и аз преди време, защото имах малък проблем с ъпдейтите, ала не открих нищо.

Sent from my FRD-L02 using Tapatalk

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай
#3

С TWRP рековъри и доста опити успях да сложа ром от al10.Но функцията за криене на навигационния бар на се появи.Единствено по време на разговор вече се появи възможноста за запис без външни приложения.Явно за сега ще го ползвам така.
Пс.Не знам какво им пречи на huawei да оставят тази настройка и за моделите не предназначени за Китай?


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)