Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A8 / A8+ (A5/A7 2018) е тук. Е и!
#51

Пикселите не определят качеството на камерата. Тук си в голяма заблуда за нея.
Дисплея с просто око си личи.
Да не мислиш, че като имам допир с него не виждам веднага разликите? Именно, защото ползвам постоянно S8+ и ми бие на очи доста.
За зарядното ме уби. Да не мислиш, че постоянно го включнам и изключвам от контакта? Батерията се разваля от топлината, а тя е същата каквато е при зареждане с кабел.


Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-04-08, 22:08:49)galaxyhopper написа:  Пикселите не определят качеството на камерата. Тук си в голяма заблуда за нея.
Дисплея с просто око си личи.
Да не мислиш, че като имам допир с него не виждам веднага разликите? Именно, защото ползвам постоянно S8+ и ми бие на очи доста.
За зарядното ме уби. Да не мислиш, че постоянно го включнам и изключвам от контакта? Батерията се разваля от топлината, а тя е същата каквато е при зареждане с кабел.

Ами добре. Желая ти здраве и благоденствие. И дано да не го изпускаш. А за безжичното зарядно по добре прочети.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

И за безжичното зарядно съм написал, че е отвеждащо не за батерията, а за телефона.
Цитирай
#53

Нова версия на фърмуера и за съжаление я няма ОТА за сега а само в Саммобиле и през smart switch:
Model SM-A530F
Model name Galaxy A8
Country
Bulgaria(bgl)
Version Android 7.1.1
Changelist 13244239
Build date Mon, 09 Apr 2018 05:27:03 +0000
Security Patch Level 2018-04-01
Product code BGL
PDA A530FXXU2ARD1
CSC A530FOXM2ARD1

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#54

Индиректно и аз съм в клуба на А8 Smile Току що пристигна и му пуснах обновяването. Да видим как ще се представя телефончето!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#55

За какво не си направите теми, за да ви отворят раздел? Big Grin Още малко трябват, защото притежатели има достатъчно. За батерия, за проблеми, за ъпдейти, за калъфи, и готово.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

От днес и аз съм с А8 2018. Първите ми впечатления от телефона са отлични, дано да изкара дълго време както старата ми А5-ца. Smile

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#57

Честито и не забравяй да удариш един глас в анкетата за преброяване на собствениците по-долу.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#58

Днес разгледах модела и искам да попитам, понеже в момента съм с А5 2015 и при натискане на левия бутон за последно използвани приложения отдолу имам мениджър за активни приложения който показва и колко РАМ е заета/свободна и кои програми не са затворени. Та днес доста разглеждах А8 и не видях такава функция, може ли да споделите дали изобщо е налична или трябва да се тегли допълнително приложение!

Sony Xperia P 2.3.7
Цитирай
#59

При по-новите версии на андроид левият бутон показва само последно използваните приложения и има опция за затварянето им. Не показва използваната и свободна рам памет.
Свободната рам можеш да видиш в Настройки-Поддръжка на устройството-Памет.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#60

Има ли в комплекта слушаки? (има)
Колко SOT изкарва А8 2018 с тази батерия?
И има ли стандартен жак за слушалки ? (добавка, има)
Цитирай
#61

При мен докато го имах правеше 6 часа и половина СОТ. В комплекта има от белите слушалки тип тапи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#62

Аз купих преди седмица на жена си такъв, при положение, че не и изпада от ръцете кара спокойно два дни.И да има си стандартен жак за слушалките.
Цитирай
#63

На wifi прави около 6 часа екран при мен. На 4г по-малко (3:30-4 в повечето случаи, като аз никога не си спирам интернета).

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#64

Моите наблюдения за батерията са при постоянно вкл. 4г/ WiFi изобщо не се включва дори и в къщи/екран на повече от 50% постоянно/няколко социални приложения и всички масови чатове/без игри. Така изкарва 2 дни батерията и приключва на около 5% с 6:30ч/7ч SOT

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#65

Здравейте,камерата на какво ниво е?Дали е по добра от тази на Galaxy S5?
Цитирай
#66

Разбира се, че е по-добра от на S5(все пак това е модел на почти 5 години). S5 на нощни снимки се дънеше яко, А8 се представя прилично. А предната камера на А8 според мен е една от най-добрите изобщо.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#67

В интерес на истината камерата на този телефон е наистина добра за класа си.Липсва OIS,но не е болка за умиране.Представя се достатъчно добре.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#68

Наистина доста добра и през деня трудно откривам разлики с на С8. За в по тъмни моменти вече разликата е осезаема, но смятам е нормално. На видео клипове не е кой знае какво, но не е и чак лош.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#69

Какво означава OIS?Предполагам че А8 2018 има стабилизация на камерата или не?Днес го гледах в магазин на Виваком и сравнихме камерата с Хаулей P20 lite и ми стори че А8 е с по добра камера.Попадам на снимки в интеенета но явно снимачите неса се справили добре.
Цитирай
#70

Optical Image Stabilization - OIS. Т.е. няма оптична стабилизация на камерата. Но до колкото знам има цифровата, която не е много по зле като резултат.

Сравняваш камерите не коректно. Така от екраните им ще изглеждат различно освен ако не се калибрират до еднакви показания на картината. Най правилно се сравняват 2 камери, като се направят снимки и след това се качат на компютър. Предполагам знаеш, че AMOLED екрана фабрично е настроен на профил с по ярки цветове. От там и повечето хора ах-ват веднага.

Ей тук може да си направиш сравнение. По това, което виждам особено в по тъмни условия A8 ми харесва повече.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#71

Благодаря,реших вече ще взема А8 а не P20 lite.
Цитирай
#72

Добър избор,А8 е по-доброто устройство.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#73

Да днес си го купих и за сега ми харесва Smile Само незная защо когато ми се звъни снимката на контакта е много малка .Дали защото контактите са ми в Gmail a?
Цитирай
#74

Честито! Smile В последните версии на интерфейса на самсунг е така - снимките излизат в малък кръг. И аз бях свикнал от стария ми телефон (А5) да излизат снимките на цял екран.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#75

Благодаря,кофти е но ще свикна Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)