Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Mi MIX 2
#1

Здравейте колеги, насочил съм се към въпросния модел.
(Не видях тема за него и търсачката не намери нищо. Извинявам се ако има такава и моля да ме насочите към нея и да изтриете тази.)

Молбата ми е ако нямай има такъв, да сподели евентуално как е камерата и общо взето плюсове и минуси.
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето ти два отзива:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry68245798
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry65182937
Пък ако си същия за който си мисля, може да се обадиш и за по едно кафе.
Цитирай
#3

Същия съм Smile
Цитирай
#4

Колеги от къде е най-добре да се поръча mix 2? И ако доставката е с DHL се избягва митницата ли?
Цитирай
#5

ibuygou беше 470$ от европейски склад.
Доставката до българия е 22$, но може да се прати до Англия(безплатно) и от там за 2лв до тук с Uktobg.com
750лв беше онзи ден

В технополис е 1149 Smile

За доставка с DHL - трябва да видиш дали търговеца има банер, на който анимирано ти показва как ги праща до англия и от там до целия европейски съюз.
Tonke И Mi Global Store
Цитирай
#6

Не знам дали някой е споделил. Но от началото на месеца модела е в портфолиото и на единия от мобилните оператори в БГ, който официално предлага Xiaomi! И вероятно това ще допринесе за още по-голямото му популяризиране.
Цитирай
#7

Призовавам потребители, които вече имат устройството, да допринесат с информация около този модел от първо лице, за да е разбираемо за всеки заинтересован.
Интересно е как се представя телефона при възпроизвеждане на звук през говорител, звук през слушалката по време нс разговор, ориентировъчен обем на свободната рам памет при продължителна употреба без рестартиране на устройството, чувствителност на микрофон, предвид това, че попаднах на мнения с неприятен момент и слаба чуваемост от отсрещна страна при разговор и т.н.
Телефонът е представен и в продажба от септември 2017.
Независимо, че едва сега започва да навлиза тук, вярвам, че вече има негови притежатели и биха споделили впечатлението си.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#8

Уникален е 2 месеца съм с него батерия дизайн всичко перфектно с изключение на камера нощно време
Цитирай
#9

Колега много ли са зле нощните? Аз смятах да сменя MIX1 за MIX2...

Вечния бетатестер!
Цитирай
#10

Ако е възможно някоя и друга нощна и дневна снимка с линк, където да се види без оразмеряване, а с целия си размер.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#11

Скролнете на линка https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-mix-2 надолу,ще видите реални снимки

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#12

Te са реални, ама докато не си наснимаш ти по твоя си начин няма как да определиш дали за теб снима добре.
Все пак всеки си има навици.
От гледна точка на камера - сензорът е същия като при Макс 2, ми 6, ми ноте 3, като за разлика от макс 2 има стабилизация.
Макс 2 правеше много добри снимки в моите ръце, така че не очаквам микс-а да е по-зле
На тъмно почти няма телефон който да се справя - особено за 700лв, така че не очаквайте чудеса, а си вземете по едно стативче и си поиграйте с ръчните настройки
Цитирай
#13

Днес взех моя и съм доволен като цяло, оправда очакванията ми. Единствено за селфи феновете няма да е удобен според мен. Качеството е на ниво, работи бързо, дисплея е екстра, може би една идея по блед на 50% яркост от mi4- ката която ще пенсионирам. Снимки по натам ще дам мнение.


Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#14

Привет на всички, насочил съм се към ми микс 2. Принципно пазарувам от плеси0, но там цената му е хилядарка. гледам има го в онлайн магазините на цена от 880+лв. Не съм пазарувал от онлайн магазин. Дайте някакви мнения... с гаранциите как са, препоръчайте някой такъв. Мерси на отзовалите се Smile

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#15

Повече от 750лв за 6/64 не виждам смисъл да се дават.
Последната ми покупка беше от iBuyGou: https://www.ibuygou.com/categories/mi-ph...4gb-1.html
Само че тогава беше 480$ и излезе 780 защото избрах безплатна доставка до англия и от там ми го докараха за 2лв

Офертата с платена доставка е 22$ от европейски склад (вероятно в австрия или германия)
Няма митници и по двата начина. По принцип имаха 1 година европейска гаранция - това не мога да го потвърдя в момента. Никога не съм разчитал на гаранции за телефоните, така чене ме интересува дали има или няма
Цитирай
#16

Ясно, принципно е хубаво да има гаранция ако нещо се повреди не по твоя вина - ремонтът ти е безплатен или ако не може да отстранят проблема - парите или нов.

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#17

Aми видях им само сервиза в Полша. Мисля че си имаш една година гаранция към тях.
Помисли дали си струва да се дадат 100ци левове отгоре само заради гаранцията.
745лв ми се видяха 470$ - което е повече от приемлива оферта.
Реално винаги трябва да имаш една година гаранция към Xiaomi.
Но също така РЕАЛНО, заради проблеми с гърмящи батерии т.н, български пощи отказват да ти пратят пратката до Китай
Така че както имаш гаранция, така и нямаш.
Съответно прибягваш до тукашни сервизи, които ти отказват дори извънгаранционен сервиз.

Съжалявам че се отнесох, но затова просто решавам да пропусна тази "опция".

От личния ми опит повечето проблеми с Xiaomi са софтуерни, а флашването може да се извърши в домашни условия, не е нужно да чакаш един месец да ти ресетнат фабричните настройки или да ти сложат нов ром
Цитирай
#18

Излезна орео china stable сега чакаме global stable
Цитирай
#19

От вчера има пуснат OTA ...GLOBAL STABLE 9.5.4.0 (nightly)за някой потребители...
В MI форума пишат,че се държи добре..има подобрение в камерата ..фейс ънлок-а обаче не е добавен
Цитирай
#20

Е защо само за някой откъде мога да я изтегля
Цитирай
#21

http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...p=71673749
http://bigota.d.miui.com/V9.5.4.0.ODEMIF...75_8.0.zip
Цитирай
#22

(2018-03-26, 14:40:53)danielhm написа:  Е защо само за някой откъде мога да я изтегля

Защото се тества сред по-малка група хора преди да се пусне за всички.
Така има шанс ако е бъгав да има по-малко опарени
Цитирай
#23

И кога да очакваме за всички

Ако инсталирам това nightly ще ми изчезне ли всичко и ще получавам ли ОТА
Цитирай
#24

Може да не ти даде да го сложиш дори. Иначе ако стане ще си имаш ота. Обикновено ги пускат до седмица ако няма бъгове
Цитирай
#25

Като че ли батерията ми държи доста сега
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)